Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normálisnak számít, ha a...

Normálisnak számít, ha a nőgyógyászati vizsgálat következtében zöld foltok keletkeznek az alhason?

Figyelt kérdés
A vizsgálat alkalmával a doki kézzel nagyon megnyomkodta a hasam, minek következtében három ujjának a helye zöldes foltban meglátszik. Kérdésem arra vonatkozna, hogy ez előfordulhat, vagy sürgősen keressek másik orvost?
2012. jan. 11. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyengébb érfallal megesik, nekem a párom is nézegeti mióta baba van (orvos), és volt már olyan, hogy meglátszott, a legjobb indulat és a legóvatosabb hozzám érés mellett is. Ha nem direkt bántóan csinálta, és amúgy jó és rendes orvos no para.
2012. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kiegészítésképpen: nem vagyok várandós, de tervezzük, ezért mentem el egy egy szokások vizsgálatra. A dokival eddig nagyon meg voltam elégedve, ezért is lepett meg a dolog. Lehet, hogy ez normális jelenség, de velem még nem történt ilyen, és most nagyon elbizonytalanodtam, nem tudom, esetleg terhesség előtt érdemes lenne orvost váltani..
2012. jan. 11. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem ilyen még nem volt.De gondolom ha terhes lennél finomabban nyúlna hozzád a doki.Szerintem ráérsz akkor is váltani dokit ha terhesen mész hozzá és akkor is így nyúl hozzád.
2012. jan. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Néha nekem is megszokott látszani még terhesen is,hátrahajló méhem van és van rajtam plussz kiló is,gondolom ezért nyomkod erősebben.Ettől a babának nem lesz baja mert nem a méhet nyomkodja hanem csak mellette.Én ezért nem cseréltem le a megszokott kedves jó dokimat.



33hkm

2012. jan. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem keress másikat! még most időben, hogy ne kelljen kapkodni!
2012. jan. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!