Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház...

Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház Dr. Csütörtöki Attila vélemények?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 07:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Már volt, h vizsgált a Csütörtöki doktor, velem mindig nagyon kedves volt és megértő.
2012. febr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mindkét gyermekem az ő segédletével született. Maximálisan meg voltam vele elégedve. Az első szülésemnél, az éjszaka közepén is bejött miattam, és végig nagyon kedves volt.

Terhesgondozás alatt is rendes volt, mindig mindenre odafigyelt, ha kérdéseim voltak, nyugodtan meg tudtam vele beszélni.

2012. febr. 24. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Ő a dokink, hozzá jártunk terhesgondozásra, és nála is szültünk a Jahn Ferencben! Nála jobb doki nincs a világon! Türelmes, megértő, kedves, 100%- ban odateszi magát! Mindenre odafigyel! Semmi sem kerüli el a figyelmét! Akármikor "zaklathatod" akármivel! A szakma zsenije!!

Imádom! Talán bele is szerettem kissé :)

2012. okt. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 elem29 válasza:
2%

Pénzéhes, a kórházban lévő vizsgálatért is 10e forintot kért. 28 hetes terhes vagyok, de még egy alapos ultrahangot se csinált. Vérzésem volt több alkalommal, nem foglalkozott vele. Link alak.

Nem ajánlom senkinek!

2013. ápr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igaz!!

A kórházi vizsgálatokért nem is kért pénzt!! Én volt mikor nem adtam, de ha volt pénzem és snem felejtettem elvinni magammal, akkor 2- 4 ezer ft- ot adtam a kórházban történő vizsgálatokért! Nagyon lelkiismeretes orvos! Nem link egyáltalán! Mindenre odafigyel!

2013. ápr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ELEM 29!! Szerintem te nem CSütinél voltál!!
2013. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak jokat tudok mondani rola, egyaltalan nem penzehes!!!!
2013. nov. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Mayus01 válasza:
Valaki esetleg mostani tarifában megtudja mondani, hogy mennyi a Csütörtöki doktor úrnál a szülés?
2015. febr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Egy pénzéhes gyökér, még arcról se ismeri fel a pácienseit. Berendel a kórházba fél hétre, ráköszönünk, majd eltűnik egy órára. Felhívjuk, hogy mikor jön, amire az a válasz, hogy "akinek van egy kis esze, tudja, hogy rám kell csörögni". Hát az arcába köszöntünk!!! Csak azért nem vertem szájba, mert a feleségem és a kisfiam is jelen volt... Kerüljétek, mocskos féreg!
2017. szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Valaki mostani vélemény?
2020. dec. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!