Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház...

Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház Dr. Csütörtöki Attila vélemények?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 07:38
1 2
 11/13 anonim válasza:
O hany éves hogy már ilyen régen írtatok róla? Ez ugyanaz a doki aki most is ott rendel?
2023. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Csütörtöki doki bànál tegnap voltam.Anno 2014- ben olyan műtétet megcsinàlt amit más nem vállalt.Mai napig türelmes,alapos a legkomolyabb szaki.Nem is értem miért fèltem és mitől.Anno mikor operált legnagyobb figyelem,stb,és kiderült jól is vagyok 9 éve.Hálás köszönet neki.
2023. szept. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Tegnap voltam nàla 2018 utân.Nagyon alapos,türelmes,kedves,jó humorral megáldva.És nem pènz éhes,mint valaki írta.Nem is értem magam,miért húztam eddig.Én innentől is csak hozzá fogok,anno nagyon megmentett engem,most is.Egyszerűen imádom,jó nagy diló voltam,hogy húztam amire megoldást adott.Anno dèlpestibe operàlt 2014ben és eredményesen.Nagyon,köszönöm,hogy van privátban szívesen válaszolok,azóta kedvem is sokkal jobb🙂
2023. szept. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!