Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13+0 hetes kismama vagyok; 8....

13+0 hetes kismama vagyok; 8. héttöl hánytam szinte naponta,2 napja pedig inger sincs es minden tünet elmúlt, normális ez? Egyik napról a másikra? Vagy baj van?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a 12 hetes ultrahangon minden rendben volt, akkor megnyugodhatsz.
2012. febr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A 12.heti uh-n mocorgott és mindent rendben találtak. Köszi a választ, próbálok nem paramami lenni, nem tudom hogy birom ki, amig nem erzem mozogni :)
2012. febr. 19. 10:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én 38 hetes vagyok, első babám. Én is nagyon izgulós, aggódós voltam végig, főleg, hogy ezelőtt volt egy vetélésem, és ez a terhesség sem indult bonyodalommentesen.

Teljesen rendben vagy. Azt tanácsolom, hogy próbálj kicsit lazítani, szép dolgokra gondolni. Hidd el a babád is jobban érzi majd magát. Tapasztalatból mondom, hogy neked lesz sokkal könnyebb, ha lazítasz, mintha végig idegeskeded a hátralévő időt, ami nem kevés. Bízz benne, hogy minden rendben lesz és légy boldog kismami! Boldog babavárást!

2012. febr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Dorka :) Neked könnyű szülést és jó babázást kívánok :)
2012. febr. 20. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!