Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes kismama vagyok,...

Írisz1213 kérdése:

10 hetes kismama vagyok, étvágyam sajnos nem nagyon van, mennyire normális ez ebben az időben? Nagyon keveset tudok enni egy-egy étkezés alkalmával.

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy normális-e azt nem tudom, de velem is ez a helyzet, így ebben nem vagy egyedül, de olvastam oldalakon, kérdésekben és ott nem keltettek senkiben aggodalmat ez irányban!
2011. dec. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a 14. hétig szinte semmit nem bírtam megenni, semmi étvágyam nem volt, és hánynom is kellett mindentől. Nem gond, nagyon sokan vagyunk ezzel így! :)


17 hetes km

2011. dec. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a napokban kezd jobb lenni. Mindentől émelyegtem, alig volt étvágyam. Eddig -1 kilónál tartok a terhességem elötti súlyhoz képest.

11 hetes kismama

2011. dec. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én 26 hetes vagyok és az étvágyam közel sem olyan jó mint mielőtt babás lettem. Nem is jött eddig csak 3 kg rám.

16 hétig meg ennyit fogytam.

2011. dec. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem max. pár hét és lesz étvágyam:))
2011. dec. 11. 15:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az egész terhesség alatt nem volt étvágyam,azt mondta az orvos ha a baba rendesen fejlődik semmi gond.3 kilót szedtem fel az egész terhesség alatt,38 hétre 3250grammal

született a kislányom.5kiló mínusszal jöttem haza a kórházból.Én is sokszor ettem keveset.

2011. dec. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!