Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy védekeztek a stresszhatás...

Hogy védekeztek a stresszhatások ellen - hiszen tudvalevő, hogy az anyuka stresze kihat a kis magzatra?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Minden stresszt, idegeskedést nem tudsz kivédeni. De igazán csak a hosszan tartó, tartós stressz lehet probléma. Próbálj pozitívan gondolkodni és bízz abban, hogy minden rendben lesz! A gondolat ereje hatalmas, ha nem állandóan azon töröd a fejed, hogy mi lenne, ha..mi lesz, ha.. akkor sokkal szebb és nyugodtabb lesz a babavárás. Nekem bőven lett volna min idegeskednem, mert volt olyan a családban, akinek nem tetszett, hogy babánk lesz és amikor csak tehette fúrt a gyerekeim és a férjem előtt és nagy ívben lesz..tam, mert tudtam, hogy azzal, ha rágom magam, nem lesz jobb.. Igazam lett.
2009. jún. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát én mivel itthon vagyok táppénzen, nem igen érnek ingerek.De nekem nem biztos hogy ez a jó, mert így meg van időm agyalni dolgokon, és néha nem jó dolgokon, mert hát annyi mindent hall az ember.

Én valahol azt olvastam hogy kutatók már azt is kitalálták hogy egy kis stressz jót tesz a baba fejlődésének.Hát....

Sokat nem lehet kivédeni, együtt kell velük élni, és néha kiengedni a gőzt, sírni is akár, vagy kicsit morgolódni, vagy kibeszélni valakinek.

2009. jún. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!