Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A győri kórházban szült...

A győri kórházban szült valaki mostanában vagy fog szülni? Tapasztalatok? Orvosok, nővérek milyenek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Igaz én már 2 és fél éve szültem, meg 10 éve, de nagyon kedvesek a nővérek a szülészeten, nagyon meg voltam elégedve velük. Most ismét babát várok, augusztusban fogok szülni, de nekem fogadott orvosom van.
2012. febr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A fogadott orvosnak mennyit szokás mostanában adni? Nem tudod véletlenül?
2012. febr. 19. 13:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Akihez én járok, havonta 7 ezer, a szülésnél meg annyi, amennyit adsz, Ő nem mondja meg még, mert fiatal lelkes orvos még, ezért is váltottam rá.

Szülésre 40 köröl gondoltam.

Tervezett császárom lesz.

2012. febr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én decemberben szültem, nem volt fogadott orvosom, se szülésznőm, mégis úgy érzem, maximális ellátást kaptam. A doki 4 nap alatt többször is jött, hogy megnézze, mi van velünk. A csecsemősök között egy hölgy volt, aki kicsit gorombább volt, de ő is segített. Nem tudtam szoptatni (azóta sem megy), de majdnem minden etetésnél próbáltak segíteni, még a hazajövetel előtti órában is, pedig akkor már nem kellett volna foglalkozniuk velünk.

Jó tanács: fürdőköpenyt mindig vegyél, ha mosdóba mész (főleg éjjel), mert a bagósok nyitva hagyják az ablakokat:(

2012. febr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
atya ég egy szülészeten, hogy lehet bagózni?:(
2012. febr. 20. 13:04
 6/6 bensdorp ***** válasza:
Úgy, hogy nagyon sok a buta ember, és sajnos csak áprilistól bünteti a törvény.
2012. febr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!