Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen visszatér a székrek...

22 hetesen visszatér a székrekedés? Hogy álltok a nagy dolgokkal? Az első 3 hónapban volt székrekedésem, utána helyrejött, de kb 1 hete megint nehezen megy.

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én állandóan szenvedek vele, (19 hetesen) már az elejétől. Hetente 2-3x iszom Laevolac szirupot, az beállítja valamennyire. Muszáj, mert úgy érzem csak eszem és eszem, tele vagyok, de semmi nem jön ki. Rohadt egy érzés!
2009. jún. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem az elejétől van most, kínlódom vele nagyon :( szőrnyű érzés


A kisfiammal csak a végén jött ki, kb 30 hetesen.és akkor az aranyér sem váratott magára már :((

2009. jún. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is a 22. hétben vagyok és nekem se mennek mindig símán a dolgok!Nekem a búzakorpa segített, reggelente 1 kisdobozos joghurtba kell rakni 1 ek korpát és éhgyomorra megenni, utánna lehet rendesen reggelizni!!Próbáld ki hátha segít!
2009. jún. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nálam is volt ilyen,és mire rájöttem h mitől van,legalább is nálam.kevesebbet ittam mint amennyit szoktam,nekem szerencsére pár napon belül rendbe jött.ja a legelején meg a sok banántól nem tudtam rendessen nagy wczni,és azota odafigyelek arra h nem egyem minden nap pedig szeretem naon.

remélem tudtam segiteni.

ja a levolac gyogyszert ajánlották mert az megindit.

2009. jún. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na akkor nem vagyok egyedül. Köszi a tippeket. Az elején az elevittől volt de már csak ritkán szedem. Hát nem tudom mitől lehet, bár terhesen minden "normális" csak tényleg sz@r érzés (hihi szó szerint) hogy eszek eszek és ki semmi nem nagyon jön.

Pedig rengeteget iszok, minden nap van gyümölcs és mégis...

2009. jún. 5. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!