Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek több vetélése volt!...

Akinek több vetélése volt! Volt a vetélések közt különbség vagy ugyanolyan tünetekkel járt?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra,hogy például az egyiknél görcsölt,a másiknál nem, vagy az egyiknél erősen vérzett és a másiknál nem vagy barnáztak,lázasak voltak,hánytak esetleg tünetmentesek voltak?
2012. febr. 19. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az elsőnél hét elején barnáztam egy kicsit este,majd két nap múlva megint,rá kb 2-3 napra pedig már vérzés volt,akkor el is ment a baba.

A másodiknál viszont csak akkor volt barnázás (több-kevesebb),ha emeltem. Igyekeztem nem emelni,kímélni magam,és mégis megint vérzés volt,és el is ment a baba. Nekem más különbség nem volt! Egyiknél sem volta görcsök,nem volt láz... csak a barnázások előzték meg a vetéléseket.

2012. febr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De mind a két esetben vérzés jelezte,hogy nagy baj van,ugye,jól értem?Tehát mind a kettőnél volt jele.
2012. febr. 19. 20:37
 3/13 Grófházy ***** válasza:

nálam a elsőnél semmi ráutaló jel volt.Ugyanúgy voltam mint addig,nem fájt semmin,ezért is lepett meg nagyon,hogy

Uh-n vették észre,hogy nincs már szívhang.

a 2.esetben viszont barnázás nem volt,hanem rögtön vérzés a + teszre rá 2 héttel.

2012. febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! És az első vetélésed hány hetesen volt és mikor vették észre?
2012. febr. 19. 21:32
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem 3 volt és mind a három máshogy zajlott. Az első iszonyú nagy fájdalommal és vérzéssel itthon a wc-n pottyant ki belőlem barnázással kezdődött és és hirtelen jött az egész. A másodikkal elkezdtem enyhén vérezni fájdalom nélkül és kaptam ultrogestan majd 2 hétig feküdtem és mire a visszamentem kontrollra már vérzéssel kiürült. A harmadik is vérzéssel együtt kiürült de az is eszméletlenül fájt. Most ott tartok, hogy elhatároztam nem adom fel és szombaton pozitívat teszteltem. Remélem ő már megmarad nekünk.
2012. febr. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

És hány heteseken vetéltél el?


Nagyon drukkolok Neked szombatra! Majd írd meg mi lett!

2012. febr. 20. 08:01
 7/13 Grófházy ***** válasza:

6 hetes uh-n minden rendben volt,volt szívhang,szépen fejlődött.

8 hetesen már sajnos nem volt szívhang...

Úgyhogy valamikor a 6. hét után.

Itt műszeres befejezés volt,de a 2.nál a vérzéssel kiürült.(szerintem ez a jobbik eset,máramennyire lehet ilyet mondani ebben a helyzetben...)

2012. febr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

5 vagyok

Az első kb;7 hetes a másik kettő 5 héten ment el. Majd írok, hogy mi lesz mert jövőhéten megyek a dokihoz.

2012. febr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Voltam UH-n és minden rendben a babával. Annyira boldog vagyok!!!!

Biztos Veletek is minden rendben lesz! Várom a fejleményeket!!

2012. febr. 20. 11:36
 10/13 anonim ***** válasza:

5

Örülök, hogy minden oké nálatok én majd Hétfőn megyek a dokihoz remélem minden oké lesz nálunk is. Amúgy nálunk kis tesó lenne már van egy 2 éves fiacskám. Nektek hányadik baba és volt már több vetélésed, hogy rákérdeztél???

2012. febr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!