Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 kicsi gyerekkel nehéz akik...

2 kicsi gyerekkel nehéz akik közt a kor különbség nincs másfél év sem?

Figyelt kérdés

7 honapos a kisfiam, és ugy néz ki h. jön a kistesó. 4 napja késik fáj a mellem,derekam stb.

Igazábol nem terveztük, nagyon kicsinek érzem még a fiamat, hogy másodikat is bevállaljunk, nem akarom h. neki legyen rossz mert nem jut majd rá annyi időm mint amennyit szeretnék...

Olyanok válaszát várom akiknek ilyen kicsi korkülönbség van a gyerekei közt,és meg tudják osztani a tapasztalataikat.Köszönöm!


2012. jan. 7. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:

MIkor másfél volt a lányom olyan nehéz volt vele hogy majdnem az idegosztályra kerültem. Mindig arra gondoltam hogy soha többet nem szülök mert a gyereknevelés engem kiborít de aztán egy év múlva sokkal jobb lett a helyzet. Így bevállaltuk a másodikat. Az első trimeszterben most nyáron feküdnöm kellett végig. Észre se vettem hogy van egy 2 és fél évesem mint egy angyal, még segített is. Eltelt még 8hét és mint aki megbuggyant, rosszabb mint valaha. Úgyhogy nyugi később se jobb. Én már komolyan azt mondom hogy tök mindegy. Neked annyi jó lesz a dologban hogy azért még egy másfél éves szerintem annyira nem tudatosan féltékeny, az enyém már az a kistesóra és haragszik mert pl nem tudom ölbe venni. Ha hisztizik mindig azt mondja, hogy "nem fog megszületni a kistesó" pedig direkt nem beszélünk sokat a témáról mert nem bírja elviselni.

A barátnőm most szült és pont ennyi van a 2 gyerek közt mint nálatok lesz és neki a terhessége is sokkal nyugisabb volt mint az enyém. Nagyik besegítenek és elvannak de azt mondja ő könnyebbre számított.

2012. jan. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat:)) Ahogy megirtam a kérdésemet rögtön utána megis jött ugyh szerencsére tárgytalan:) Nem nagyon szeretnék még most kistestvér igyis rosszcsont a fiam vele alig birok, mi lenne még egy polyással:D Nálatok pont ideális lesz:)
2012. jan. 7. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nincs ilyen kis korkülönbség, de úgy gondolom, hogy minél kisebb a korkülönbség, annál könnyebben rázódsz újra bele, mivel a "nagytesó" is nemrég még pici baba volt.
2012. jan. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 9 hónapos és 7 hetes terhes vagyok. Én is félek tőle, de azt gondolom hogy később se lenne sokkal könnyebb, max akkor ha már ovis a nagy.
2012. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dettynaa válasza:
nekem 3 gyerekem van 2 év 3 havonta jöttek, most 7 hónapos a pici, de épp eszembe jutott, hogy jó lenne tehrbe esni. Még gyorsan összenőnének, és nem esnék ki a rutinból, csak az tart vissza, hogy szoptathassak, ez miatt lesz ismét ennyi korkülömbség tervezve.
2012. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!