Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti a magzatmozgás számolásához...

Ti a magzatmozgás számolásához mindig egy időpontban fekszetek le? Szokott mozogni rögtön?

Figyelt kérdés

Ma kaptam ilyen lapot amire írni kell!

35hkm



2012. febr. 20. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Nálunk nem kell ínri. Nálunk úgy kell hogy délelött délután este legyen egy kis mozgás és akkor minden rendben van. Ha reggel az ágyban nem érzem, akkor reggeli után pihenek és várok, ha akkor sem akkor mozgok kicsit majd iszok valami jó cukros löttyöt, pl meleg tej, vagy tea, és már is érzem. Ha délután nem érzem, mert sokat megyek, nem figyelem, akkor este vagy késö délután elfekszem úgy ahogy a legtöbbet szokott mozogni, majd várok és ha kell tejet iszok stb...


Nálunk nem kell írni.

2012. febr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez én se értem igazán. Nekem holnap kell kezdeni nézni. A védőnő azt mondta, hogy 5-kor dőljek le és figyeljem, míg a 10 mozgás nincs meg és jelöljem be a táblázatba, ha megvolt. Ez eddig ok, de ha beindul, akkor mozog vagy negyed órát, majd van, hogy 1-1,5 órán át semmi. Meddig feküdjek akkor ott??? Mert gondolom a mozgásokat úgy kell számolni, hogy mozog, eltelik 4-5 perc, mozog ez akkor a ketteske stb. Vagy tévedek?
2012. febr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Lefekszel és ha negyed órán belül mozog 10-et akkor első rublika ha csak fél órán belül van meg a 10 akkor második és így tovább...

Nekem azt mondta a védőnő hogy ha nem mozdul meg este 8-ig, azaz 3 óra hosszáig akkor ne várjak azonnal terhesphatológia és uh.

Köszi szépen a válaszaitokat:)

2012. febr. 20. 13:15
 4/10 A kérdező kommentje:
ja mondjuk igazad van utolsó...akkor ott kell feküdnünk este 9ig???:DD én se értem!
2012. febr. 20. 13:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség ez az egész, de ha ennyire ragaszkodnak hozzá, hát ámen!!! :)
2012. febr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is hülyeség!!!:)
2012. febr. 20. 14:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én babámnak vannak mindig olyan időszakai amikor mozog. Pl reggel 7-kor amikor apa elmegy dolgozni, este 8 körül és éjfél körül is minden nap bejelentkezik.

Én ezt szoktam figyelni, hogy akkor azon időpontokban mozog e. Ha nem, akkor kicsit megnoszogatom finoman a pocakom, hiszen ő sem óramű,vagy eszek iszok édeset,vagy olyan pozícióban ülök le ahogy mindig megmozdul 10-15 perc után.

Szerintem ezeket érdemes figyelni, hiszen nekik is van már ilyenkor egy napi rutinjuk!


39 hkm

2012. febr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem pl. tegnap egész délelőtt vagy 2-t mozgott. Igaz, nem feküdtem, utána ebéd után, majd ismét csak este. Várhattam volna a tízet reggeltől. Ma meg amióta felkeltem egyfolytában mozog. Én úgy vagyok vele, mint ahogy az elején írta valaki, hogy de, délben és este is mozog, akkor OK.
2012. febr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én babaóm is szinte mindig ugyanabban az időszakban mozog, de a táblázatban 17órától van berubrikázva. Szóval vagy valamit hamisítani kell vagy figyelni rendesen, de akkor én feküdni fogok 17 órától éjfélig, mire meglesz a 10 mozgás... Mindig 9 körül kezd el ficánkolni, meg 3óráig.


Aki hülyeségnek véli a táblázatot...

2012. febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk reggel 9-töl kell számolni. Pont a délelőtti bevásárlás meg fözés és egyébb tennivalók közepette nemigen fekszem le az tuti. Nem csak terhességböl áll a világ. A teendőket nem a bejárónő végzi el. Szerintem az a lényeg, hogy a kismama érezze a mozgásokat. Addigra mire számolni kell már minden kismama ismeri a bbáját, hogy addig milyen aktív volt. És össze tudja hasonlitani, hogy mozog-e eleget vagy sem.
2012. febr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!