Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az a minimális magzatmozgás...

Mi az a minimális magzatmozgás 34. hetesen ami még normális?

Figyelt kérdés
Délelőtt mozgott néhány kicsit, du-n egy-két minimálisat. De nem úgy, ahogy eddig szokott. Másnak is lustább ma a babája?
2012. febr. 15. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvos! Minél előbb! Magzatmozgás változás, akár súlyos problémára is utalhat!
2012. febr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem kell egyből beparáztatni a kérdezőt!

Feküdj le valamelyik oldaladra legalább fél órát és akkor nézd meg mit csinál, vagy ha van olyan pozíció amiben mindig mocorogni szokott, akkor abban figyeld minimum fél órán keresztül.

Kettős front van, lehet azért nem mozog ma olyan sokat.

Esetleg kezd el noszogatni,óvatosan mozgasd át a hasad, egyél vmi édességet, tegyél a pocakodhoz hideget, vagy elemlámpát (ezekre szokott még megmozdulni) és ha nagyon nem mozog, szerintem akkor érdemes dokihoz fordulni!

2012. febr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Atroposz ***** válasza:
Számold a magzatmozgásokat!Ha úgy érzed nem mozog normálisan, érdemes elmenni dokihoz.
2012. febr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Estére már aktívabb lett. Nálunk elég nagy hózápor volt, lehet, hogy ettől volt aluszékonyabb napközben. De most este bepótolta:)
2012. febr. 15. 21:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen 2 napja, hogy alig mozgott, épen hogy csak kicsiket és alig éreztem. Estére már elkezdett mocorogni, Tegnap pl. szinte egész nap nagyon aktív volt. Ma megint lustább egy kicsit. Ilyenkor aggódok én is, de megnyugtat ha elkezd mocorogni. Ők sem lehetnek mindíg akívak, vannak napok amikor lustábbak. Szerintem nem jelent problémát. Ha esteleg 2-3 napig nagyon keveset mozog, akkor keresd fel az orvosod, hogy megnyugodj!

29hkm

2012. febr. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!