Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Késik az Afp eredményem....

Késik az Afp eredményem. Emiatt aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

3 hete volt a vérvétel. Akkor azt mondták, kb 2 hét, mire megjön az eredmény, szóval 1 hete nincs még papírom.


A védőnőm azt mondja, hogy ha baj van, a kismamát értesítik először és minél hamarabb.


Akkor most csak elkeveredett az eredményem?

2. baba lesz, az első egészséges, 30 éves vagyok.



2012. febr. 20. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Az mindenkinél késik? :)

Folyton ez van.

2012. febr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem elkeveredett, azt mondta a nőgyógyász, hogy a másik mért eredmény miatt kell újabb vérvétel szülés előtt, ha addig nem érkezik meg. Már megvolt az újabb beutalóm, amikor felhívott a 38. héten, hogy ne menjek sehová, most érkeztek meg azt eredmények. Leküldték véletlenül vidékre (olyan helre, ahol soha életemben nem jártam), az ottani védőnő meg félrerakta, hogy ismeretlen eszébe nem jutott utánajárni, hogy hogy kerülhetett hozzá. Aztán (miután ült rajta néhány hónapot) mégis visszaküldte az ántsznek és ők küldték ki a dokimnak. Tehát az afp-t senki nem fogja hiányolni, hidd el. Egyébként megérkezhet még simán, 1 hét csúszás nem jelent még semmit.
2012. febr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem alapból azt mondták,hogy kb 3 hét. Semmi összefüggés az eredmény és a csúszás között (de amúgy is időben vagy még szerintem), sok a dolguk,azért van, ugyanannyi idő alatt jön le, akármi van benne.
2012. febr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nálunk ez másképp megy.

szerdán levették a vért nekem és hétfőn már kipostázták.

2012. febr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!