Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam 32 hetes uh-on és...

Ma voltam 32 hetes uh-on és eléggé aggaszt az eredményem, a doki nem mondta hogy aggódnom kéne!?

Figyelt kérdés
a fejkörfogata akkora volt a bébinek mint egy 35 hetesnek a haskörfogata mint egy 33 hetesnek a combcsontja meg mint egy 30 hetesnek.Remélem minden rendben van vele,kérlek nyugtassatok meg!Voltak valaki babájánál hasonlóan fura értékek?a dokinem mondta hogy gond lenne de a nagy fejecskéje engem nem hagy nyugodni.
2009. máj. 13. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ezek nem nagy különbségek!!! ;)
2009. máj. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem ne aggódj,az én babókám(kisfiú) is ilyen értékeket produkál!A poci és a fej mindig nagyobb a combcsont pedig kisebb.Ez lehet alkati adottság is,szerintem.Én voltam genetikán ott is mindent rendben találtak és bízom benne így is lesz!!!

Boldog babavárást!!!37 hetes kismami

2009. máj. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

+-2,3hét eltérés lehet a méretek között.

Sokban függ a pici fekvésétől is, mekkorának mérik.

Nyugi

2009. máj. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én is voltam genetikán 2x ott minden jó volt,nem is kell már mennem,ezt az itteni kórházban mérték most,hát remélem minden rendben van a bébivel,amúgy ezek lettek az eredményeim:HC:312mm-35 hét,AC:295mm-33 hét,FL:58mm-30 hét.
2009. máj. 13. 11:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 25 hetesen voltam legutoljára, akkor azt mondták, hogy 2 héttel előrébb jár, de nem időben, hanem méretekben. Pénteken megyünk a 32. hetire, nagyon kíváncsi vagyok. Neked utaltak korábban a méretbeli eltérésekre? Mert nekünk olyat is mondtak, hogy szép nagy a feje :D
2009. máj. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
korábbi uh-on is 1-2 hét eltérés volt de akkor minden méretében,eddig nem mondtak semmit...annak idején a fiamra mondták hogy nagy lesz a feje,de aztán nem lett extra nagy feje:) most is fiút várok...
2009. máj. 13. 12:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyből tudtam hogy fiú ..:)

Nálunk 36 héten: fej 40 hetes, has 36 hetes, comb 33 hetes. Szinte ugyanazok az arányok. Én nem is aggódtam, csak rá kell nézni az apjára :)De mondták is hogy minden OK.

2009. máj. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4. vagyok, nálunk is kisfiú ! Pénteken megírom a méreteket !
2009. máj. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is kisfiam lesz és pl: a fejátméröje alapján juli 27re a fejkörfogata alapján aug.8ra a haskörfogata alapján aug 8ra a combcsontja alapján juli 28ra irt ki a gép:D

alapból aug.1re irtak ki.:)

Én sem aggodom ,dokim nem szolt semmit akkor biztos minden ok:)

Boldog babavárást!

29hetes km

2009. máj. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!