Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nasivin orrcseppet használhato...

Nasivin orrcseppet használhatom 9 hetesen?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a patikus azt mondta semmilyen orrcseppet nem szabad használni terhesen.
2012. febr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajna nem:(

Nekem még a doki is mondta. Egyet használhatsz: euphorbium comp. heel orrspray, de ez homeopátiás, nem hat olyan gyorsan, mint a nasivin. MOndjuk a semminél ez is jobb:S

2012. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Oldj fel tengeri sót egy pohár vízben, és azt szívd fel egy kicsit. Keress házi praktikákat bármilyen panaszod is van. De szerintem ne itt kérdezősködj ilyen dolgokban, mégiscsak a doki tudja jobban. Itt pedig ki-mit hallott :/ Nehogy baj legyen :)
2012. febr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Sterimart használok, ha szükséges.
2012. febr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A patikus nekem is azt mondta, hogy nem lehet, de a szülész dokim azt mondta, hogy a gyereknek valót 1-6 éves korig lehet használni, de mértékkel, ha nagyon muszáj. És hozzá tette a dokim, hogy a patikában ne mondjam, hogy terhesnek lesz, mert ki lesznek akadva :)
2012. febr. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!