Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhenkívűli terhességnek...

A méhenkívűli terhességnek mindenképpen van vmi tünete?

Figyelt kérdés
Vagy lehet akár teljesen tünetmentes is?

2012. febr. 20. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen van tünete, mert a növekvö magzat miatt szétreped a petevezeték, ez igen fájdalmas és bele lehet halni, ha nem kerül az illetö igen gyorsan orvoshoz.
2012. febr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Derékkörnyéki hátfájás pl.
2012. febr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem. szval akkor mindenképpen van tünet. és állandó derékfájás?
2012. febr. 20. 22:26
 4/8 anonim ***** válasza:

A méhen kívüli terhesség jelei:


-a terhességi teszt pozitív lett, ennek ellenére vérzés jelentkezik

-barnás vérzés vagy folyás az elmaradt menstruáció idején

-fájós derék

-ájulás, vagy ájulásközeli érzés, szédülés

-ingatag hangulat

-végbélfájdalom

-álmosság, aluszékonyság

-erős, szúró alhasi fájdalom


Bár szerintem ezen tünetek némelyike normál terhességnél is előfordul. Ezért, ha úgy érzed valami nincs rendben, akkor érdemes minél hamarabb (kb.5 hetesen) nőgyógyászhoz menni, hogy megállapítsa jó helyen ágyazódott-e be az embrió.

2012. febr. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

semmi tünetem nincs. a mellérzékenység és a fáradékonyságon kívűl semmi. pont ezért érdeklődtem, hogy vajon van e feltétlenül valami tünet..

én most 5 hetes és 4 napos vagyok és majd csak hétfőn tud fogadni az orvos. csak tegnap vmiért el kezdtem aggódni, hogy vajon biztos minden rendben van e..

2012. febr. 21. 10:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne minden rendben? Igen, ha méhen kivüli lenne, tuti észrevennéd! Ne aggódj feleslegesen, próbálj kikapcsolódni! Minden rendben van, csak ezt mondogasd! :) Sok boldogságot!
2012. febr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben jártam, én is ugyanígy beparáztattam magam, totál feleslegesen! Olvastam mindenfélét, aztán meg már a tüneteket is felfedeztem magamon, persze csak mert bebeszéltem magamnak. Aztán kiderült, hogy minden rendben, méhen belül van. Nyugodj meg, nálad is minden oké! Ne ess abba a hibába, amibe én. Okoztam magamnak pár kellemetlen napot.
2012. febr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Feleslegesen aggódom..:)
2012. febr. 21. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!