Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S. Minden esetben...

S. O. S. Minden esetben rosszul vegzodik, ha valaki verzik a terhessege elejen?

Figyelt kérdés

7 hetes terhes vagyok,tegnap reggel verezni kezdtem,azonnal korhazba mentunk,ahol megvizsgaltak,de haza is engedtek.Volt szivhang!Az ejjel semmi nem volt,most ismet verzek enyhen,es faj a hasam is kicsit.

Probalok pihenni,amennyit lehet 16 hos fiam mellett,mert ugye ot el kell latnom,es mivel kulfoldon elunk,segitsegem nulla.

Rettegek,hogy elvetelek,hogy baj van a babammal,mit tegyek?

Holnap reggel 9-kor kell mennek kontrollba.

Elso terhessegemnel nem voltak komplikaciok,most ez mitol lehet?Annyi kerdes van bennem,es olyan nyugtalan vagyok,folyton a siras kerulget.

Valami biztatot kerek...ugye nem szentiras,hogy mindenkepp elvetelek,ha verzek???


2012. febr. 21. 08:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Végtelenül sajnálom! :(

Fel a fejjel! Jönni fog a babád, ha jönnie kell! És fog is, ez éltessen most!

Vigyázz magadra!

2012. febr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sjanálom! Tudom, ilyenkor nem lehet olyat mondani, amitől egy kicsit jobban éreznéd magad, csak az idő segít majd! De úgy látszik ennek így kellett történnie, és hidd el sokkal jobb, hogy még a terhesség elején, mintha később történt volna baj.

Én a 9. héten veszítettem el az első babámat, de azóta van már egy majdnem 2 éves kisfiam, és újra babát várok!

Minimum 3 hónapot kell várni és újra lehet próbálkozni, ha úgy érzed készen állsz rá.

Kitartást és hidd el jobb lesz pár hét múlva!

2012. febr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!