Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztusra kiírt kismamák ti...

Augusztusra kiírt kismamák ti miben viszitek haza a babát?

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok, szobát a héten csináltuk meg, bútor, festés meg ilyesmi, első baba, eddig nem vettem még semmilyen ruhát a kis drágámnak, de mostmár lassan szeretnénk venni pár babaruhát is, augusztus 10 -re vagyok kiírva, nem tudom miben hozzuk majd haza?
2009. jún. 5. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én július végén szülök...és arra gondoltam hogy egy body ami hosszú ujjas,akkor egy ujjatlan rugi,kissapi,egy kispulcsi ami jo lesz kocsikabátként(mert ugyebár azt is irják hogy vigyünk)ja meg hordozóba...meg rakok oda egy plédet!
2009. jún. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Május elején szültem, mikor még az a nagyon jó idő volt. Pontosan ugyanígy öltöztettem fel a babám, mint az első hozzászóló. A csecsemős nővérek azt mondták, így tökéletes.

A pléd csak egy vékonyka legyen és a sapi is!

2009. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
igen persze tudom:)már nagyon készülödök ám:)
2009. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

az újszülöttek még fáznak úgymond,szóval náluk ez még másképp van úgyhogy ahogy az első írta úgy tökéletes:)

és persze a sapi:D

2009. jún. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, minden jót nektek:)
2009. jún. 5. 19:40
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Ez teljessen időjárásfüggő hogy miben visszük haza. Aug 8-ra vagyok kiírva. Nem kell túlzásba vinni a beöltöztetést az újszülötteknél sem. Boldog babavárást.
2009. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mármint a hosszú ujjas bodyra rá az ujjatlan rugi? És mi az a kocsikabát??
2009. jún. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!