Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális 6. hétnél a 0.8-0.9...

Normális 6. hétnél a 0.8-0.9 kg hízás?

Figyelt kérdés
168,5 cm vagyok és 60,3 mal kezdtem.
2012. febr. 22. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Normális. Ne agyald túl ezt a dolgot, szerintem. Hagyd meg ezt a védőnőknek. Lesz elég aggódnivalód még. :) Van, hogy sokat szed fel az ember egy hónapban, azt utána meg megáll ez a folyamat. Sőt, van aki kihányja a bevitt kaját, és még tán fogy is.

Aki eleinte vékonyabb volt, az többet szed fel, aki kövérebb, az kevesebbet, vagy jó darabig semmit.

Középidőnél érdemes elkezdeni jobban figyelni, hogy ne legyen a vége 30 kiló súlytöbblet, vagy esetleg emiatt terhességi cukorbaj, magas vérnyomás. A súlyt sokszor egyébként a vízesedés adja. Vigyázni kell a sóbevitellel, mert az megköti a vizet. Gratulálok a babádhoz! Jó egészséget kívánok és kiegyensúlyozott terhességet!

2012. febr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak érdekel, nem aggódom:) köszönöm a jókívánságod!:)
2012. febr. 22. 09:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Én soknak tartom, mert akkor mi lesz később?

Ezt a súlyt még nem a baba adja, vagy a méhed, ez rád rakódott zsírtöbblet, de lehet vizesedés is, ahogy előttem szóló írta, vagy lehet salakanyag is! Renyhül a bélmozgás ez időtájt, de inkább a 8. héttől.

Szerintem szép alakod van, szóval ne most hízzál el :)

2012. febr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez még 1 kiló sincs, ennyit simán ingadozhat a testsúly, akkor is ha nem vagy terhes:) Szóval, ha egészségesen táplálkozol, nem eszel össze-vissza, akkor nem lesz gond a súlyoddal.
2012. febr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben egészségesen táplálkozom amennyire a lehetöségek megadják. Semmilyen adalékanyag nálunk nem kerül asztalra de még a háztartásban sincs. A melleim iszonyúan megduzzadtak, ha ezt leszámítom talán az a fél kiló semmi. Azt olvastam most az elsö 12 hétben 2-2,5 kg ig normális a hízàs.
2012. febr. 22. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!