Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az az apa aki az első gyermeké...

Az az apa aki az első gyermekét várja anyával, és még nem igazán nőtt ki a gyerek korából, az megkomolyodik, ha megszületik a baba?

Figyelt kérdés
inkább olyanokat kérdeznék akinek már van egy gyereke, és ilyen helyzet adódott náluk is, hogy apa felnőtt a feladathoz? most vagyok 18 hetes babás.
2012. febr. 22. 17:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nálunk nem komolyodott meg, sőt.

Hősiesen vagy hülyén, de teszi a dolgát a családjáért, de valahogy nincs velünk. A kicsikhez még fiatal, gyerek.

Sok bajom van vele is. Ő a 3.gyerek.

2012. febr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én is azt szoktam mondani, hogy van (illetve volt) egy kiskamasz fiam is, akivel néha nehezebb, mint a kicsikkel.


Volt, hogy a középsősnek magyaráztam reggel, hogy délután ha az apja megy értük, akkor mi marad az oviban és mit kell hazahozni neki és a kiscsoportosnak. A gyerek felfogta. Az apja arra is képtelen volt, ha 4-kor rátelefonáltam.


Amúgy akarta a gyerekeket, az elején részt is vett a gondozásban (illetve próbált), aztán mégis lelépett, mert rájött, hogy inkább még bulizna. De olynaról is hallottam, aki kézzel-lábbal tiltakozott egy becsúszott gyerek ellen, évekkel később meg boldogan mutogatta a gyereke fényképét a büszke apuci.

Szóval van ilyen is és olyan is, az, hogy a férjed milyen lesz nem is 9 hónap hanem 9 év vagy 19 év múlva, az megjósolhatatlan.

2012. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
szerencsére az ilyenekre nagyon lelkes pl.: jön velem minden vizsgálatra, bejön nézni az ultrahangot, jön még a védőnőhöz is, hogy hallja a szívverését a picinek. kérdeztem már tőle, hogy ha megszületik akkor fogja-e pelusozni, azt mondta hogy ha nem büdös akkor igen, de ha büdi akkor az enyém, mert a gyomra nem bírja, a fürdetést is vállalná azt mondta.. :) így lelkes... hát remélem hogy akkor már nem a számítógép előtt fog ülni reggeltől estig, mert akkor lesz 2 gyerekem és éhen halunk ha nem dolgozik! :)
2012. febr. 22. 18:04
 14/16 A kérdező kommentje:
bulizni nem szeret szerencsére! :) ez nagy előny!!
2012. febr. 22. 18:06
 15/16 anonim ***** válasza:

Biztos, h vmennyit fog majd változnia te párod is. Az én férjem a család és néhány barátunk szerint a babánk érkezése előtt nagyon linkóci volt és - szerintük - abszolut éretlen a gyerekvállalásra (31 éves). Én tudtam, h jó apja lesz a kislányunknak és így is lett. Egy csomó dologban továbbra is egy nagy gyerek, figyelmetlen, feledékeny stb. De tőle telhetően kiveszi a részét a babázásból: etet, öltöztet, pelenkáz, fürdet, játszik. Igaz, neki minden sokkal továbbb tart, mint amikor én csinálom. :)

A legelején voltak dolgok, amiktől elzárkózott, de már azokat is megcsinálja gond nélkül (pl. kakis pelus cseréje).

Aznap amikor hazahozhattuk a kislányunkat a kórházból, bedurrant a cicim (akkor indult be a tej). Éjszaka volt, de ébren maradt velem, és ő masszírozgatta a mellemet, én meg fejtem órákon át. Nevettünk is sokat, h ez aztán a fülledt erotika. :)

Ezt csak azért írtam le, mert előtte ilen szitut el se tudtam volna képzelni. Összekovácsol majd benneteket a pici.

2012. febr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ja, nem akarlak elkeseríteni, de az enyém sem bulizott még akkor. Az ultrahang vizsgálatra is jött és lelkesen a szülésekre. Utána lett lüke. Ha otthon volt, állandóan az ellenséget irtotta a számítógépen. A gyerekeknek egy mesét se mondott, viszont megtanította őket zombis játékot játszani.


De ez nem jelent semmit, az egyik férfi meghülyül vagy gyerek marad, a másik megkomolyodik. Úgy láttam, még az előéletükből se lehet jósolni.

2012. febr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!