Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg annyira rossz Korház...

Tényleg annyira rossz Korház lett a Sote II? vélemények?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan panaszkodnak hogy bunkók a növérek,csecsemösök ,nem mutatnak meg semmit?és kinek lehet panaszkodni?nem sokárra ott fogok szülni,hát egy kicsit megijedtem!
2009. jún. 6. 07:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ez igaz, de a lényeg, hogy az orvosok nagyon jók! És ha ne adk isten bármi van a babával, van gyermekitenzív is.Hát panaszkodni nem tudom kinek lehet! Sajna kevés a nővér, sok melójuk, ezért nem olyan kedvesek. De azt a 3 napot át lehet vészelni! A szobában lévő kismamák amúgy segítik egymást! Szép szülést!
2009. jún. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem értem,akkor már bocs mi a f..... vannak ott!utálom a bunkó embereket!és sajna lehet nem fogom tudni megállni szó nélkül!
2009. jún. 6. 08:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, elég gáz, de ha szól az ember csak rosszabul jár! Egy jótanács: mindenképp kérd, hogy "indián" mentes szobába tegyenek, mert meg fogsz őrülni az átjáróháztól, meg hát a közös fürdő használat....! Engem ez készített ki a legjobban! De a rossz tapasztalatok ellenére a második babám is ott fogom szülni, mert a dokim tényleg szenzációs volt! Biztonságban voltunk a szülésnél a kicsivel és ez a lényeg! Csak a szobára fogok odafigyelni, inkább adok lóvét a nővérnek, csak normális szobába rakjanak!
2009. jún. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A t.pathológián kedvesek a nővérek, a gyermekágyas osztályon nem igazán.

A szülésznők tojtak rám, pedig 13 órán át voltam a vajúdóban. (Nem fogadtam sajnos.)

Az őrzőben is elég b.nkók.

A csecsemősök segítőkészek és profik, az orvosok szintén. A PIC tényleg remek, ha koraszülött a gyermeked, a legjobb kezekbe kerül.

Amúgy nem nagyon foglalkoznak az emberrel a nővérek, elfoglaltak, de elég sok a b.nkó is. Ki lehet bírni egyébként, bár én a köv. babámat nem kívánom ott szülni.

2009. jún. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ott fogok szülni, de sokan mondták, fogadjak szülésznőt. Mivel pl. babakocsira nem kell költenünk, így azt a pénzt a szülésznőnek fizetem ki. A nővérekkel meg majd meglátjuk, milyen lesz a kapcsolat, de az tény, hogy a legtöbb helyen panaszkodnak rájuk, kórháztól függetlenül. Lehet, hogy az elején még lelkesen ezt a pályát választották, de ami az egészségügyben van, az katasztrófán aluli. Persze nem mentség, mert attól lehet kedves az ember, de megértem őket is.
2009. jún. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem jó ezt hallani, én is ott fogok majd szülni ősszel. A nővéreknek mennyi pénzt adtatok (aki adott) hogy jó szobába kerüljön? És mikor adta oda?

Dokim az van de szerintem szülésznőt is fogok fogadni. Az a pár nap reméljük kibirható lesz, és majd segítjük egymást mi.

Az ősz még messze van de nem árt már most felkészülni mindenre.

Szép szülést és nyugis pár napot a korházban :)

2009. jún. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

10:18-as újra

Ha megtehetitek, fogadjatok sz.nőt feltétlenül!

És készüljetek fel, h nincs 24 órás aneszteziológiai ügyelet. Azaz EDA csak m.időben kérhető; éjjel, hétvégén kemény pénzekért kaphattok csak! Orvosotoknál érdeklődjetek (ha jól tudom, 25 e Ft a tarifa)!

Én nem adtam a nővéreknek pénzt, biztos kellett volna, de már csak azért sem!

2 (t.pathológián) +5 (szülés után) napot voltunk benn, kibírtuk, de legközelebb máshova megyek.

Ja, és ha bármi gondotok van a szoptatással, ne próbáljátok megoldani egyedül, keressétek a szoptatós nővért, ő kedves, segít!

Cumisüveget vigyetek, mert ami ott van, az még az őskorból maradt, ömlik belőle a cucc, és itassátok a babát (persze 2 szoptatás között, ne helyette), h ne sárguljon be! Forralt víz a szopis nővérnél!

Sok szerencsét!

2009. jún. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

11:22-es vagyok.

Köszi a tapasztalatokat, akkor legalább a szopis nővér aranyos, a többi nem érdekel, a lényeg hogy a szoptatásnál (ha kell) akkor segítsen valaki. Első babám lesz.

Azért bízom benne hogy normális szobába kerülök és nem "olyanba". Az értékeket (telefon) el lehet zárni ha mégis olyan? Tudom hülye kérdés és a válasz hogy bilibe lóg a kezem...

De a lényeg hogy a szülésnél a doki és a felszerelés profi legyen, a többi végülis kibirható aztán itthon leszünk és már nyugi lesz :)


Szép hétvégét Nektek!

2009. jún. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, "bilibe lóg". :)

Bár nekem semmimet sem lopták el. A telefonom szinte mindig a köntösömben volt, de a szobatársak is rendesek voltak.

Éjjel meg úgyse fogsz tudni (jól) aludni, ha a babád nem sír, majd üvölt másé, az ágy meg kényelmetlen (párnát vigyél)!

800-1000 Ft apród legyen csak, csokiautomatára, újságra, büfére. A rokonokkal be lehet hozatni bármit, úgyis mindig jön vki!

Ha meg bimbóvédőt, krémet kell venned a szoptatóstól, azt megengedik, h másnap fizesd (a párod biztos visz be pénzt). Én a fülbevaló betetetést is ott intéztem, a hazajövetel napján, addigra megkértem apát, hozzon pénzt.

A szobánkban nem volt nagy nyüzsi, látogató uis nem mehet be az osztályra.

Kb ennyi jutott még eszembe.

10:18-as voltam.

2009. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!