Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tömösváry Zoltán doktor úrról...

Tömösváry Zoltán doktor úrról jó illetve rossz vélemények a 2 es számú szülészeti klinikan?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 17:39
 1/1 anonim válasza:

Hali!

Csakis JÓKAT tudok írni róla!

Korábban más nőgyógyászhoz jártam és terhes lettem.

De egy rossz lelet miatt a régi orvosom az SZTK-ban azt mondta, hogy nem tarthatom meg a babát. Ezt nem hittem el neki, ezért kerestem helyette valaki mást.

A barátnőm ajánlotta a Sotén Tömösvári doktort, aki ától zéig átnézte a papírjaimat és meg is viszgált. Még 4D-s ultrahangra is elküldött. Persze kiderült, hogy megtarthatom a babámat, aki azóta meg is született nála és teljesen egészséges! Szóval a kis Dominik sokat köszönhet neki!

Nemrég meg az unokatesómat műtütte meg Tömösvári doktor, mert nem esett teherbe és most rajta vannak a babaprojekten. Ő is jókat mondott, nem kellett felvágni a hasát, csak köldököm át műtötte meg.

Szóval sztem menj el hozzá és nem fogsz csalódni.

Zéta

Ui: Ha kell, elküldöm a számát.

2010. jan. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!