Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Külső, belső méhszáj nyitott...

Külső, belső méhszáj nyitott a 32. hétben. Volt így valaki, sikerült legalább a 37. hétig kihúzni?

Figyelt kérdés
Nekem kb. 4-5 hetet kellene kihúznom, akkor lenne ok, de nagyon félek. Ágynyugalmat és gyógyszert kaptam.
2012. febr. 22. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, ez nem jelent semmit, ne idegeskedj. A lényeg, hogy amennyit csak tudsz, pihenj. Még túl is hordhatod, volt már rá példa.
2012. febr. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első csemetémmel igen.33 hetesen kórházba kellett feküdnöm,az ágy lábvége felemelve.37 hetesen engedtek haza,39 hetesen szültem.
2012. febr. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én örültem volna, ha tudok ilyenről. Nekem teljesen panaszmentes terhességből 32.hétre szülés lett. Akkor nem dolgoztam volna, hanem pihenek! De szerencsére happy end lett a vége és ma egy gyönyörű 7 hónapos kislány édesanyja vagyok, aki semmi lemaradást nem mutat a vele egykorú babákkal. Sokat pihenj, és amit tanácsolnak a dokik tarts be, próbálj ne idegeskedni, mert az mindkettőtöknek árthat. Kitartás és további jó babavárást. Amúgy egyik barátnőm volt ilyen helyzetben, neki a 25. héttől kellett feküdnie, és 36. héten szülte meg a kislányát, aki teljesen egészséges! :D
2012. febr. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 25. héttől a külső, 30-tól a belső is 1 ujjnyira kinyilt.

Pihentem amennyit tudtam a 25- 35. hétig a 2 éves gyerekem mellett. Anyu vitte ki sétálni, kb ennyit segített. 35. héten, aktív voltam.

37+3 született meg 4250gr-al.

2012. febr. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Csak hogy megnyugodj, nekem a 21héttől teljesen kinyílott a méhszáj. Úgy hogy kilógott a magzatburok. Végig feküdtem a terhességet, szigorúan szó szerint feküdtem, csak wc-re és este zuhanyozni mehettem ki. Megemelt ágyvéggel. Mondjuk kórházban. Érdekes, hogy Téged nem fektettek be. Még hétvégére sem engedtek haza. A 37. héten hazamehettem, a kicsikém 39 hétre született meg, úgy hogy megindította a doki a szülést. A babám teljesen egészséges lett. Hálás is vagyok azóta az orvosomnak. :) Igaz amikor meglett a baba, azt mondta, hogy most már elárulja, hogy 2 % esélyt nem adott 21 hetesen. Na de Neked, ha már megszületik sincs akkora gond. Volt olyan kisbaba, aki 28 hétre született és egészséges.

2012. febr. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kleinné Krsják Renát válasza:
Szia!Nekem "csak"a külső volt nyitva 20. héttől de 33 hétig húztam!!!De pl anyumnak nyitva volt tesómmal külső belső és 34 héttől és 2 nappal a kiírt időpont előtt szült!Csak nyugodtan!
2012. febr. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Próbálok sokat feküdni, szerencsére a család segít a 1,5 éves kislányom ellátásában.
2012. febr. 23. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!