Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma töltöttem a 9. hetet....

Ma töltöttem a 9. hetet. Hasonló "korú" kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Nekem elég gyakran van hányingerem, párszor hánytam is, és a hasam is néha görcsölget, fájdogál. (persze szedek Magne B6-ot)

Most fogok menni a védőnőhöz. és 1. baba:)


2012. febr. 23. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Én vasárnap töltöttem a 9. hetet, most éppen fejfájással küzdök. Hétfőn megyek UH-ra, 4 hete voltam, akkor már volt szívhang, de már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mennyit fejlődött és hogy minden rendben van-e. Nekünk is 1. baba!
2012. febr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem második baba!Én is küzdök a hányingerrel,fáradtsággal ráadásul most jól meg is fáztam.. :(
2012. febr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nektek látszik már a pocitok?
2012. febr. 23. 09:18
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem még inkább csak én veszem észre. Eddig nem híztam, most vagyok 68 kg (174 cm)
2012. febr. 23. 09:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Szombaton voltam 9 hetes. Én is küzdök a hányingerrek, de csak este tör rám. Nálunk már a 2. baba.
2012. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10+4 hetes vagyok, minden nap hánytam amíg az Elevitet szedtem, most más szedek, most nem hányok már csak émelygek. Amúgy jól vagyok, néha eszembe sem jut, hogy terhes vagyok, itthon vagyok az 1 éves kislányommal aki most 4. napja nagyon beteg, úgyhogy 4 napja éjszakázom, se éjjelem se nappalom
2012. febr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5. válaszoló vagyok, helyesbítenem kell, nem a 2. hanem a 2-3. baba, időközben kiderült ikrek lesznek. REmélem minden rendben lesz.
2012. febr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!