Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok 37-38 hetes...

Hogy vagytok 37-38 hetes kismamák?

Figyelt kérdés
Picur ma keveset mozog inkább feszít, én esek össze egész nap szomjas vagyok, alig eszek semmi étvágyam, fáj a derekam és még a hasmenés is elkapott. elég furán érzem magam. este erös folyásom volt. jelent valamit? mennék nagyon.
2012. febr. 21. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, mintha én írtam volna, én 36+3 vagyok, ma alig mozgott a drágám, iszok napok óta mint a gödény, derékfájás két napja, hasmenésféle szintén , folyásom is lett, nagyon erős vizes, színtelen, mindig ott marad az ágyon egy nagy folt amikor lemászok, azt hittük magzatvíz így tegnap bementünk a kórházba de mint kiderült nem az , csak egyszerűen ilyen bő folyásom lett, nem nyugtatott meg mert így észre se fogom venni, ha szivárog a magzatvíz.
2012. febr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de mitöl lehet ez? már levegöt is nehezemre esik venni és rettentö melegem is van.
2012. febr. 21. 18:49
 3/5 anonim ***** válasza:
37+2 vagyok és alig bírok mozogni,iszonyúan sok a savam,két napja ismét rám tört a hányás,ha nem hányok akkor pisilek,örökös szájszárazság,leszakad a derekam,görcsölnek a lábaim,betétet kell használnom,ha valahová mennem kell,mert a picik folyton a hólyagomon vannak!!Jó lenne,ha vége lenne,mert ez már valóban "terhesség"!
2012. febr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
29 éves pasi vagyok és kismamákkal barátkoznék.
2012. febr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ez most komoly? ennyire ráérsz? vagy tudni szeretnél valamit a kismamákrol?
2012. febr. 23. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!