Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes koráig fordulhat...

Hány hetes koráig fordulhat meg a baba, hogy ne farfekvéses legyen?

Figyelt kérdés
Most járunk a 27. hétben, és még farfekvéses a pici. Az orvos nem mondta hogy nem jó de azt sem hogy jó, viszont azt tudom hogy ha nem fordul meg időben, akkor császárral fog megszületni. Hány hetes koráig tud meg fordulni a pici?
2012. febr. 23. 11:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Vajúdás közben is még befordulhat.

De amint látom, addig még bőben ráértek... :o)

2012. febr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A végén is megfordulhat, fájni fog, de megtudja oldani.
2012. febr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi, végül is még van idő. :)
2012. febr. 23. 12:04
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az első babámnál császárra készültünk a farfekvés miatt.

Egy keddi napon voltam a dokimnál utoljára a 39. héten.

Szerda este óriási és fájdalmas ficergés rémített, mintha ”bukfencezne” a baba. Reggel 5 -kor fájásokra ébredtem, de. megszületett természetes módon a már jó helyzetben levő babám.

Drukkolok, hogy a Tied is megforduljon-:)!

2012. febr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. febr. 23. 12:45
 6/16 anonim ***** válasza:
Szia,nekem a 33.heti ultrahangon még faros volt..de a 36.hetire már megfordult:D,hogy mikor csinálta az rejtély mert nem éreztem fájdalmat,pedig azt mondták tuti érezni fogom mert elég nagy már a fiam.
2012. febr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy hallottam, hogy minél később fordul meg annál jobban "fáj" mert hogy már nincs odabenn annyi helye. De ez azért megnyugtató hogy még egyeltalán nem vagyunk elkésve :)
2012. febr. 23. 13:11
 8/16 anonim ***** válasza:

Sőt, még némi előnye is lehet ennek.

Az én gyerekeim az utolsó hónapokat beékelődött fejjel töltötték. Mindkettőt tornáztatni kellett, mert ferdén állt a fejük születés után attól, hogy már nem tudtak mozogni...

:o)

2012. febr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ez elég veszélyesnek hangzik :S
2012. febr. 23. 13:15
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem az, egyáltalán. Teljesen szokványos dolog, csak azért írtam, hogy örülj, Nektek ez nem lesz, ha a végén fordul be. :o)
2012. febr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!