Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után nektek hiányzott...

Szülés után nektek hiányzott a nagy hasatok? Meg hiányzott, hogy nem mocorog bennetek a baba?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem soha. Én örültem, hogy végre kint mocorognak. :o)
2012. febr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Néha igen :) Pedig a végén már állati kényelmetlen volt.
2012. febr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hiányzott az a nagy hordó :))). Igen, nekem is sokkal jobb volt, hogy már kint van. A vége felé már alig bírtam mozogni, ezen mi hiányzott volna? :D
2012. febr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hiányzott. Imádtam a hatalmas pocakom... :) Nagyon furcsa volt, hogy nincs ott. :)
2012. febr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kisfiam 14 hónapos,de még mindig nagyon hiányoznak ezek a dolgok!
2012. febr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5hete szültem, nekem nagyon hiányzik a pocak.
2012. febr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Dehogy hiányzott a hasam! Mocorgást meg még napokig éreztem, amíg visszarendeződtek a belső szerveim.
2012. febr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hiányzott,és most is hiányzik!!!

1,5 évesek az ikreim, van már egy nagyobb lányom is, de nagyon szeretnék még egyszer terhes lenni(és aztán babázni), ha minden körülmény engedi. Nem tudom, soha nem értettem hogy miért mondják sokan, hogy dagadtak, hogy hordó, stb, soha nem éreztem így, nem éreztem kövérnek magam, hiszen csak a pocakom nőtt, az is azért mert valaki(k) nőtt(ek) benne. Jaj, már csak ott tartanánk.....

2012. febr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon hiányzott!

Annyira, hogy a 16 hós fiam mellett már 25 hetes pocakos vagyok a hugival és imádom!

2012. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szülés után jó darabig...olyan fura üresség érzés volt. Hiába tarthattam a karomban a babácskám, elég lassan múlott el. A 6 hetes kontrollon a váróban még irigykedve néztem egy pocakos kismamát. Ő meg engem... :))
2012. febr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!