Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetes terhes vagyok és...

5-6 hetes terhes vagyok és együttlét után véres folyásom van és görcsölgetek, mitől lehet? Ez normális?

Figyelt kérdés
az első alkalommal elég sok jött ki és darabos volt most meg olyan rózsaszínes folyásom van és egy kicsit görcsölgetek.
2012. febr. 23. 19:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szia,

mi van veled?

Voltál dokinál?

Az is lehet korházban vagy..de ahogy leszel írd meg mi történt,hogy tanuljunk belőle.

5-6 hetes kismami

2012. febr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Szia,köszönöm érdeklődésedet egyenlőre minden ok,hétfőn megyek dokihoz és akkor többet tudok majd.
2012. febr. 25. 19:09
 13/21 anonim ***** válasza:

hétfőn? hát, bátor vagy!

én egyből rohantam... kórházba feküdtem pár napig, nem kelhettem fel, gyógyszereket kaptam, most 2 éves a fiam

2012. febr. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
62%

Nem bátor hanem felelőtlen, vagy nem érdekli annyira a gyerek.

Ha majd egyszer beszakad a gyerek feje majd az is biztos ráér 5 nap múlva.

2012. febr. 26. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szia,én kérdeztem,hogy mi a helyzet.

Majd mindenképp írd meg h mitől volt a vérzés.

Gondolom már nem vérzel és azért nem mentél a sürgősségire.

2012. febr. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hétfőn?!Remélem minden rendben lesz.Én nem bírnám ki,azonnal indulnék...8 hkm
2012. febr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Le lehet pontozni , de egy 5-6 hetes embrió is az ő "gyereke" úgy mintha 5-6 éves lenne!

A vérzés nem mindig rossz terhesség alatt , de a darabos vérzés pláne görccsel az igen is sürgősségi eset. Azonnal kórházba kellett volna menni vagy dokihoz, nem pedig várni 3-4-5 napot!

2012. febr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
de a kérdező ráér vele, vagy majd csinál másikat! hagyjad!
2012. febr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, nálad a pont! Ilyen vérzéssel azonnal kórházba kellett volna menni, nem pedig várni, és várni...
2012. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Azért vártam vele,mert mint írtam nem rendes vér volt,ha nem inkább egy kis folyás és egy kicsit szemcsésnek vagy darabosnak írható le, de a mesimnél is szokott ilyen lenni. És mivel csak egyszer fordult elő és utána semmi bajom nem volt így gondoltam ez normális,mert az első terhességemnél is véreztem és ott sem volt bajom,ott 2-szer is rohantam ügyeletre, hogy megnézzek csak arra nem emlékeztem,hogy akkor szemcsés lett volna. És igazam is lett,csak annyi,hogy kisebb a terhességem mint gondoltuk,a rákszűrés eredménye még nem érkezett meg így ennél többet nem tudott a doki mondani. Egyébként meg sok helyen olvasni,hogy normális az első hetekben a vérzés. Én a 2.babánál most nem aggódom halálra magam mint az elsőnél mert már nem egy új dolog a számomra. Én csak tapasztalatokra voltam kíváncsi,ezért kérdeztem. Lelehet nyugodtan pontozni meg oltani. Nyilván ha annyira nagy lett volna a baj pl:vérezgettem volna vagy erősen görcsöltem volna nem haboztam volna, de utána semmi ilyen nem volt.
2012. febr. 29. 15:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!