Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » AFP eredményen ez áll: Terhes...

AFP eredményen ez áll: Terhes AFP 28,00-57,00 nekem ez 43,60ng/ml, AFP átlag: 38,50ng/ml, MOM index 0,70-1,30 nekem ez 1,20. Én arra számítottam, hogy lesz egy 0,7-2,5 közé eső értékem,mert azt olvastam, hogy addig jó. De most ez jó így?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 9. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A Te átlagaidhoz nézték,(súlyod,életkorod),és beleesik a tartományaidba az érték,szerintem ezért jó.Az afp átlagom volt más nekem, de a MOM az 0,7-2-5 volt a tartomány.De mondom ezeket tudod személyre szabottan nézik.És ne idegeskedj ez egy hüle vizsgálat,nekem alacsony lett,megjártam az országot miatta, és jól vagyunk,szvaél szerintem a tiéd nagyon is jó.Boldog babavárást!
2008. ápr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Jók az eredményeid, határértéken belül vagy:-)))

Tőlem is most ment el a védőnő, nekem is ma hozta az AFP eredményt. Az enyém is jó!

Boldog babavárást!

2008. ápr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel beleesik a magadott intervallumokba, teljsesen jó:-)

És egyetértek, ez a vizsgálat csak arra jó, hogy stersszeljék az anyát és megszabadítség jó pár ezrestől.. :-((

2008. ápr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, nagyon aranyosak vagytok!Boldog,kellemes,stressz mentes babavárást kívánok!
2008. ápr. 9. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!