Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babám FL értéke szinte...

A babám FL értéke szinte mindig 1-2 héttel nagyobb, mint az átlag érték?

Figyelt kérdés
Szinte azóta nagyobb az FL érték, mióta azt is mérik. 30 hetesen már két héttel nagyobb ez az érték. (a többi csak egy héttel nagyobb). Ebből ugye nem lehet baj? Remélem csak annyit jelent, hogy hosszú lába lesz a drágámnak :-)
2010. aug. 17. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Az átlag érték az átlag babákhoz van számítva, olyan pedig nagyon ritka :)) Az az 1-2 hét különben se nagy eltérés! Hosszú lábakkal fog születni a babád, ami biztosan nem gond, nyugi!
2010. aug. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én babámnak is mindig hosszabb a combcsontja, mint az átlag, de a doki sem jelezte, hogy ez baj lenne. S különben is az átlag csak egy szám, minden baba más lesz. Szerintem ne aggódj, szép, hosszú lábú babucid lesz! :)

33 heteske

2010. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-)
2010. aug. 17. 13:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 3 gyermekem van,2 fiú és 1 lány.A lányomnak volt mindig 1-2 héttel nagyobb az FL-je.Mondta is a dokim,hogy jellemző,hogy a lányoknak hosszabb a combcsontjuk.Neked mi lessz?
2010. aug. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fiú :-))) (úgy néz ki, hosszúlábú fiú) :-D
2010. aug. 17. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!