Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagyok! A szemérem...

30 hetes vagyok! A szemérem csontomat nagyin nyomja a babám, és olyan érzés, hogy a melleimet meg rugdosná? Miért?

Figyelt kérdés

2012. febr. 24. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezd beékelődni! Fészkelődik, helyezkedik a kicsi! :D Semmi rosszat nem jelent!!!
2012. febr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj a szemérem csontom. Olyan mintha feszítené szét :)
2012. febr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Anikó1985 ***** válasza:
Sziasztok! Ha oldalt fekve vagytok akkor nem fogjátok érezni. Már nagy a baba egyszerre tud rúgni felül és katanculni alul :) Helyezkedik és azt érzed, ami teljesen normális. Nekem már néha fáj is felszisszenek. 38 hkm
2012. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Nekem akkor fáj ha felkelek az ágyból, és járkálok. vagy ha sétálok. Ha fekszem semmi bajom nincs. Sokat fekszem oldalt, mert máshogy nagyon kényelmetlen. De mikor felkelek este pl. pisilni, majd bepisilek annyira fáj. :(

2012. febr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem is csak akkor fáj mikor fel akarok kelni!
2012. febr. 25. 10:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is 30 hetes vagyok, és a második babánkat várom. Az első terhességem egészen más volt, szerintem abba, hogy most ilyen nehezen bírjuk a gyűrődést, belejátszik, hogy mostanában iszonyú sok a frontátvonulás, és nagyon szeszélyesen változik az időjárás... Ez a babákat is megviseli, az enyém is többet mocorog, fészkelődik, mint máskor.


Én 3 napja még az ügyeleten is voltam, mert szinte csak fekve tudok létezni... Pedig mindent rendben találtak odabent. Feszülésre, keményedésre én MageB6-ot szedek, megemelt dózisban.


Kitartást minden kismaminak! :)

2012. febr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!