Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.1 hete fáj a szemérem...

Kb.1 hete fáj a szemérem csontom elöl, a hasam alatt.31. hetet kezdtem ma, mitől lehet ez a fájó érzés?

Figyelt kérdés
Olyan, mintha nagyon beütöttem volna elöl, de fáj a lábam között is a szemérem csont alja, mintha izomlázas lenne. Mikor ultrahangozott egy hete sz orvos, akkor a baba fejét nagyon lent nézte, lehete hogy az nyom?
2009. okt. 22. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Tágulsz.

Nekem is ott fájt csak 36 hetesen!

2009. okt. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tehát azért nem kell aggódnom, hogy máris meg akar érkezni a bébi? (Mert már várom, de még jobb Neki bent....)
2009. okt. 22. 11:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet a baba feje is, nyomhat egy ideget. És amiatt is fájhat, hogy tágulnak az ízületek. Nekem is a 30. hét körül kezdődött, főleg, ha többet álltam, dolgoztam. a kislányom a 38. héten érkezett, de a nagyok is a 38-39. héten, így nálunk ez normális időnek számít :) Ja! és 3 kilós, 48 centis volt, 9/10-es Apgarral
2009. okt. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok nem biztos hogy hamarabb érkezik csak lehet te hamarabb tágulsz meg az ízületek is, csontok is helyezkednek no meg a baba is. Én már alig emlékszem erre a fiam 9 hónapos. Első baba??

Jó egészséget és még tartsd bent egy picit!

2009. okt. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ez megnyugtató, mert már tényleg aggódtam, hogy esetleg egész nap feküdnöm kellene, és azzal kellene "védenem" a babát.
2009. okt. 22. 12:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Én már a 20.héten éreztem ilyet... nem aggódtam, én azzal magyaráztam, hogy alakul a szervezetem.
2009. okt. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, első baba :)

Köszönöm a válaszokat!

2009. okt. 22. 12:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha a doki nm ítél fekvésre, nem kell feküdnöd. Nekem is már elég korán voltak hasonló fájdalmaim, mégis időre szültem.
2009. okt. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 28. héten kezdődött a bal oldalon és időnként még mindig előjön.Biztos a tágulás miatt.De édi kisbabámat hamegkérem,hogy menjen picit odébb,akkor megteszi.
2009. okt. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tágulsz...mennek szét a csontok...nekem is elég korán elkezdődött, kb.30-31. héten és van hogy alig bírok lábraállni úgy fáj...de ez mind normális!Üdv:36 hetes mami
2009. okt. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!