Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajakherpesz 35 hetesen? Van...

Ajakherpesz 35 hetesen? Van okom aggodni, okozhat valami problémát?

Figyelt kérdés

Mar nagyon sokszor volt ajakherpeszem, szinte gyerekkorom ota van, de miota terhes vagyok egyszer sem jott elo. Most mitol lehet? Lehet baja a picinek?

koszonom a valaszokat


2012. febr. 24. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj.Nekem mindkét terhességem alatt volt,és ezzel a fiaim jártak jól,ugyanis védettséget kaptak(a doki mondta is,hogy örüljek neki).A nagy már 20 éves lesz,a kicsi ovis,de soha nem volt herpesze egyiknek sem.
2012. febr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod, es lehet valamivel kezelni? ugy ertem hogy szabad herpesz kremmel kenegetni, vagy inkabb valami mas alternativat probaljak ki?
2012. febr. 24. 22:04
 3/5 anonim ***** válasza:

én svédcseppet használtam rá, illetve Lassar-pasztát ajánlottak a gyógyszertárban vagy Zoviraxot.

ne aggódj, nem lesz gond, nekem is volt herpeszem mind2 terhességem alatt.

2012. febr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ajak herpesz nem csak az intim herpesz az a veszélyes, nekem az első terhességem elején, hát ha láttál volna hogy néztem ki , borzasztó, most a másodiknál is ugyan ez csak annyi különbséggel hogy már félidős vagyok és még mindig van, nekem a terheskönyvem Richtofit gélt írta, én ezt használtam az első terhességemnél is, ne aggódj ilyenkor nem olyan erős az immun és azért is kijön.
2012. febr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat

megnyugtato, hogy nem vagyok egyedul

intim herpeszem meg hala az egnek soha nem volt, es ne is legyen, fokent inkabb csak az ajkamon szokott kijonni, de mar nagyon regen volt

meg talan a terhessegem elott volt, azota sem

hat remelem gyorsan elmulik majd

2012. febr. 24. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!