Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tenni iszonyatos...

Mit lehet tenni iszonyatos hányinger ellen?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok és annyira hányingerem van hogy fel sem tudok kelni az ágyból, pedig van egy 2 éves kisfiam és neki szüksége van rám. Mit tegyek? Praktikák? Elsőnél ennyire nem szenvedtem pedig akkor is volt.
2012. febr. 25. 14:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Tegnap egész nap gyömbért ittam (szénsavas üdítő), és egész jól voltam!

2012. febr. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat! Tegnap megint szörnyű napom volt, de ma mintha egy picit jobb lenne, gyömbért, colát iszom, gofrit kekszet eszek bár utálok még ránézni is. Már abba maradhatn. Ha belegondolok hogy az elsőnél a 11. hétig megvolt ez de nem ilyen durván, hát nem is tudom mi lesz velünk. Tegnap már elszántam magam, hogy kérek infuziót is annyira legyengültem. Nektek is kitartás és boldog babavárást kívánok!!!!!
2012. febr. 27. 11:43
 13/16 Moncsycsy ***** válasza:
Én 8 hetes vagyok 2 hete küszködök vele de én rájöttem ha egyből felkelek ébredés után és eszek pár falatot majd esetleg visszamegyek phenni egy fél órát utána lemegyek sétálni egész nap semmi bajom.de a reggeli órák borzasztóak.
2012. febr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Tegnap már volt pár óra ami kicsit jobb volt, de ma megint van egy kicsi, de inkább nagyon rossz szájíz. Ez normális hogy ilyen hamar csillapodik hála isten?
2012. febr. 28. 09:48
 15/16 anonim ***** válasza:

Normális,de ugyanolyan hamar újra jelentkezik.

Tegnap nagyon erőtlen is voltam és szinte hánytam.

7. hétben vagyok.

Előző terhességemmel a 9. hét volt a legkeményebb.

2012. febr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Kár volt elkiabálni azóta már bepótolom....
2012. febr. 29. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!