Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák-anyukák,16-17 hetesen...

Kismamák-anyukák,16-17 hetesen harmadik babátok mennyire mocorgott már?

Figyelt kérdés
Én ma kezdtem a 17-ik hetet és ma egy hete moccant meg a baba. Elég erősen jelezte,hogy itt van. Most a napokban sokszor éreztem már,de ma még nem. Az előbb talán pici moccanást,de semmi. Nagyon beteg is vagyok,antibiotikumot szedek,meg orrsprayt használok mert arcüreg gyull-om van. Lehet,hogy a gyógyszerek tompítják le a babát? Kicsit aggódom. Köszi,ha írtok.
2012. febr. 25. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Én legelőször a 20. héten éreztem, úgyhogy noha biztos mozgott az enyém is, én nem éreztem. Nagyon picike még és az időjárás is befolyásolhatja.
2012. febr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17+3 hetes vagyok. 3.babó és 3-4 napja érzek egy-egy 'bökést' meg egy dudor jön megy. Még elég gyengén érzem de remélem minden oké. Gyógyulgassatok
2012. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a harmadikat csak a 17. hét végén éreztem mozogni,noha a másodikat már a 11. héten bizonytalanul,a 13. héten pedig már határozottan éreztem...


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:3 lányos

2012. febr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!