Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki boldogabb (volt) a...

Van aki boldogabb (volt) a harmadik gyermekkel várandósan, mint a másodikkal?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Még nem tudom.Bár 7 hetes terhes vagyok a 3. babával,de imádom a 3.5 éves 2. fiamat.Persze a legnagyobb is a szívem csücske.Talán,mivel még nincs kontakt a pocklakóval,ezért nem "élem bele magam".Ma megyek majd dokihoz.
2012. febr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gratula, majd írd meg mi volt. Én 14 hetes vagyok és nagyon örülök a harmadiknak. Az másodiknál bepánikoltam,de most nem.
2012. febr. 14. 15:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Neked is gratulálok!Örülni én is nagyon örülök-tervezett baba-de még nem azonosultam a dolgokkal.Remélem minden rendben lesz Veletek,és velünk is.
2012. febr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na,ma nem tudom meg!Most hívtak,hogy szüleszteni ment a doktornő,péntekre kaptam másik időpontot!
2012. febr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Érdekes, de a harmadik babával én is sokkal boldogabb, és kiegyensúlyozottabb voltam. Most 5 éves, és Ő is kiegyensúlyozottabb, kisbabának is sokkal nyugodtabb volt mint az első kettő. :)

Úgyhogy szerintem ez jó hír! :)

2012. febr. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az 1. válaszoló vagyok:Ma elmentem az sztk-s dokimhoz(az asszisztense a barátnőm)az V. kerületbe,és minden rendben.Az UH lelet a következő:Szabályos petezsákban egy élő embrió,szívműködés kimutatható.CRL:10.8 mm,szikhólyag látszik.Adnexumok eltérés nélkül.
2012. febr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ó,gratulálok, kedves első!
2012. febr. 16. 14:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi,aranyos vagy!
2012. febr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!