Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen mennem kell ultraha...

32 hetesen mennem kell ultrahangra mert mondta a doki hogy kicsi a hasam. Attól még a babának nincsen baja ugye? A 28 hetes ultrahangon nem mondtak semmit hogy baj lenne ha észleltek volna problémát mondták volna nem? Kicsit félek. Más is volt így?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem az első gyerekkel alig volt hasam.

A másodikkal meg hatalmas.

Semmit nem jelent szerintem a has mérete.

Esetleg kicsit hátrébb fekszik a baba vagy valami ilyesmi. Biztos nincs semmi baj. Remélem!!

Jó babavárást!

2009. jún. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom. Első babával alig volt hasam és alig híztam, lány lett, másodikkal már két hónaposan is azt hitték hat hónapos vagyok:D , 20 kilót híztam, fiú lett és 3650 grammal született.
2009. jún. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia semmi baj a 32 heti uh a z kötelező!Én is 32 hetes vagyok:-))
2009. jún. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,legalább megnyugodtam:)
2009. jún. 6. 22:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, mindkettő baba fiú,

első 3400 g, második 4450g. Én 55 kg vagyok. :)

2009. jún. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!