Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhenkívülinél jelentkező...

A méhenkívülinél jelentkező fájdalom állandó? Vagy hol szűnik hol előjön.

Figyelt kérdés
6 hetes 1 napos terhes vagyok eddig nem fájt és ma többször begörcsöltem,mintha szelek kínoznának de erősen szúr,aztán megszűnik.
2012. febr. 27. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Mikor tudsz menni u.h-ra? most itt írhatunk bármit, megnyugodni, úgy is csak akkor fogsz, ha megmondták, hogy méhen belül van!

Ha nem vagy olyan összeesősen görcsölős, olyan nem igen tudsz lábra állni, és nem vérzel, akkor nem méhen kívüli.

A kis görcs terhesség alatt természetes, hiszen történnek a dolgok. És nekem is eddig volt ilyen a beágyazódásnál, aztán a mindjárt megjön érzésen kívül nemigen volt semmi, aztán az 5. hét végén éjjel picit erősebb aprók, és láttam aznap az u.h-on, amit kellett petezsák, szikhólyag, és gondoltam, még az is lehet, hogy a szikhólyag megjelenése miatt görcsölt.

Szerintem amíg nincs vérzés és erős görcs ne aggódj!

2012. febr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,már nem fáj egyáltalán,szerintem szelek lehettek,mert káposztát ettem.

Ugye a méhenkívüli esetében nem szűnik el a fájdalom?

2012. febr. 27. 11:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nem szűnik el, és tényleg lehet a szelektől, én is tapasztaltam szelektől olyan féle görcsölést, amit mástól nem.

Nyugodj meg! Oké?

2012. febr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oké!

Köszike.

2012. febr. 27. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!