Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális terhesség alatt hogy...

Normális terhesség alatt hogy a mellkas és hát tájékon apró kiütések jelentkezzenek? Lehet kezelni valahogy?

Figyelt kérdés
Nem váltottam öblitőt, sem mosószert, a tusfürdöm és a samponom is ugyan az mint fél évvel ezelőtt, és mégis apró kis viszkető kiütések jelentek meg főként a mellkas és hát részein. Van erre valami megoldás? Krém?
2012. febr. 27. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:

hát létezik terhességi kiütés hormontól, de az nem a melkason és a háton jön elö.


nekem volt ilyen extrémül tele lett a testem, de elöször a comb, has környékén jött ki (így is írják mindenhol), majd szép lassan elterjedt az egész testemen, elöször kis aprócska pattanásnak tünt, majd mindenhol lett és viszketetett de nagyon. ultsó hetekbe jött és a szülés után 6 héttel múlt el, pont ahogy íják.


hány hetes terhes vagy?

2012. febr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
28 hetes vagyok, és igazából ezekben a kiütésekben nincs semmi csak olyan mintha megcsipett volna egy bolha. általában így fürdés közben jön ki, - ha lehet ilyet irni - és nappal szinte egyeltalán nem viszket.
2012. febr. 27. 12:38
 3/3 anonim ***** válasza:

pont az enyém is ilyen bolhacsípéses volt.

28 hetesen elég korai , mert a terhesség végére írják, és csak a szüléssel múlik el, mikor a hormonok vissza húzodnak.


engem a dokim elküldött bördokihoz, de az sem tudott többet mondani, terhességi kiütés, hormonok szüljek meg....

6 hetes volt a babám amikor egyszer csak nem viszketett már és 1 hétalatt leszáradtak a sebeim.


de iszonyatosan néztem ki. mindenenm viszketett, mint egy bolhás kutya, a szülés alatt is vakaroztam, rettenetesen rossz volt, föleg hogy mondahol kisebesedtem a vakarózástól.


krém nem volt csak kortizol tartalmu ami legyengítit a bör immunrendszerét, habár felírták, de én csak akkor kentem be magamat ha már örültségik viszketett, amúgy más megoldás nincsen.


reménykedj hogy neked nem az, mert még 16-18 hétig vakarózhatsz és én már sírtam a végén.

2012. febr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!