Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismama vagyok, és...

6 hetes kismama vagyok, és rettenetesen éhes lettem az utóbbi időben, megállás nélkül csak eszem. Ti mit tudtok tenni ellene?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Hát nálam ilyen gond nem volt mert végighánytam a 13.hétig, de szerintem próbálj meg zöldségeke nasizni, mert még nagyon korai :)
2012. febr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon semmit, sosem voltam hányós, fel is jött pár kg, de gyorsan elmúlt nálam, és jött az étvágytalanság időszaka, és gyorsan le is mentek a plusszok!
2012. febr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, első két terhességemnél nekem is ez volt, állandóan zabáltam, az első 3 hónapban többet híztam, mint utána a végéig. Kb a hűtőt felfaltam, mindig éhes voltam. Próbáltam sok almát, gyümölcsöt, répát enni, meg mindenféle egészséges rágcsát. Bár rajtam nem látszott a hízás, soványról indultam.
2012. febr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! szerintem nem kell ellene tenned semmit, hiszen ez mostmár nagyjából így is fog maradni. Csak amire figyelj oda - ha nem szeretnél később szembesülni a felszedett plusszokkal - hogy ne egyél gyakran gyors kaját, nasinak is próbálj egészségeset találni inkább ha éhes vagy egyél almát, vagy kivit, nyers zöldséget...ahogy előttem is írták. Semmiképp ne éhezz, vagy koplalj, mert ugye " kettő helyett" kell enned, de azért figyelj oda hogy mit eszel ;)
2012. febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De jó neked. Nekem elmúlt az édességfüggőségem és étvágyam egyenlő a nullával. Bár még hányingerem nem volt. 8hkm
2012. febr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!