Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párotok hogy viseli azt ha...

A párotok hogy viseli azt ha érzékenyek, vagy ingerlékenyek, esetleg hisztisek vagytok?

Figyelt kérdés
Mert az enyém inkább arrébb vonul és nemszól hozzám.Hiába magyarázom el hogy most mi a helyzet.
2009. jún. 7. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Én ha ritkán ingerlékeny/hisztis vagyok, akkor magam mondom, hogy inkább menjen. Elég nehéz nekem saját magamat is elviselni, nemhogy még azt, hogy idegesítek egy embert.

Legtöbbször megy is, akkor megnyugszom. Néha megpróbál felvidítani, ha sikerül jó, ha nem akkor úgyis megmondom neki, hogy azonnal akarjon sörözni a haverokkal.

Előbb-utóbb úgyis elkezdek én is magamon nevetni, hogy milyen hülye vagyok és akkor vége a hisztinek.

2009. jún. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi ketten terveztük a gyerekeinket,tehát minden gond közös volt.Az is amikor terhesen esetleg hisztisebb voltam.Birka türelme volt hozzám mindhárom terességemkor,tolerált mindent.Ezekre a változásokra felkészültünk már a babáink tervezésekor.Ez egyébként nekünk a legnehezebb nem a férfiaknak.Az Ő dolguk,hogy maximálisan támogassanak ott legyenek mindig ha szükség van rájuk.Ez a legrosszabb megoldás,ráadásul még szemét is,hogy viszont hisztizik nem szól semmit.Menjen a sunyiba az ilyen érzéketlen tuskó,már bocs.Talán ha látja,hogy ideges vagy próbáljon megnyugtatni,néha elég egy ölelés is.De,hogy bunkó módon nem szól,az mi ha nem hiszti?Talán Ő érzi rosszul magát a változások miatt?

Nem nőtt fel még a párod ha ezt nem érti meg,és nem tolerálja.Sajnálom,hogy ilyen,próbáld megbeszélni vele.

Majd a babasírást kell hallgatni akkor meg elmenekül???


Boldog babavárást,és nem idegeskedj.

2009. jún. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Örülj neki, hogy inkább arrébb megy és nem "veszi fel a kesztyűt", veszekedhetnétek napestig:)Első gyerek, ugye? Mire megszületik hosszászokik mindenhez:)

Kitartás mindkettőtöknek

15 hetes + 18 hós

2009. jún. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen első gyermek de nekem rosszul esik amikor ilyen.Szinte mindennap fáj a hasam és ha nemkívánom a kaját akkor már azt hiszi hogy hisztizek.(Persze hozzá kell tenni hogy ez engem megvisel egy kicsit ez a mindennapos hasfájás,meg kell még szoknom.)És akkor ő bevágja a durcát.
2009. jún. 7. 15:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi pár napja minden este összeveszünk valamiért, illetve én veszekszek vele, mondanom sem kell, nem kell hozzá különösebb indok, és bumm. A tegnap este is ilyen volt, még jó éjt puszi sem járt. De ma reggel szépen elkézített reggelivel, friss tejjel várt a konyhában... Én meg bőgtem, mint egy óvodás. Sajnálom sokszor szegényt.
2009. jún. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szia . én 36 hetes vagyok és az elejétöl fogva hisztis , ingerlékeny vagyok. csodálkozom hogy ilyen kitarto, mert ahhoz képest jol tűri.
2009. jún. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha én hisztizek akkor még ő van besértődve. Az éjjel külön szobában aludtam mert úgy felhúzott. Az enyém nem tolerál semmit, egy nagy ökör... már lassan ott tartok, hogy nem azt bánom, hogy terhes vagyok, hanem azt, hogy tőle... Mi is készültünk már a babára 7 éve... mégsem segít semmiben sem... kivéve az anyagiakat... de az most nem a lényeges hanem a lelki támasz kéne.. erre még anós is beleszól dolgokat... totál kivagyok...

Én sem tudom, hogy mit kéne tennem... de ő sem.. :-(

2009. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak üzenem hogy kitartás.Énis próbálkozom ezerrel.szerintem megváltozik majd a párod ha megszületik a picúr.és akkor egész másképp fog viselkedni szerintem.igaz én még csak 7 hetes terhes vagyok nekem még sok van hátra.kitartás.később jobb lesz minden.és további jó babavárást.
2009. jún. 7. 22:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia :-)

Utolsó válaszoló vagyok! Örülök, hogy legalább mi kismamik megértjük egymást, hogy mi folyik bennünk. Engem már ez is vígasztal. A kedves kérdezőnek is kívánok sok türelmet és kitartást és minden kismamának boldog babavárást!

2009. jún. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!