Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29. hétnél tartok, de nem...

29. hétnél tartok, de nem nőtt semmit sem a mellem, és előtej sem volt még. És egyeltalán nem is érzékenyek a melleim. Nem fura ez? Kezdek izgulni miatta!

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem terhesség alatt 1 méretet nőtt a mellem és sosem volt a 40 hét alatt előtejem. Nem is kötelező lennie, csak van, akinél ez előfordul.

Szülés után pedig szintén egy mérettel nőtt a mellem és tejem is volt rendesen.

2011. jún. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem semennyit nem nőtt a mellem a terhesség alatt, előtejem sem volt, én is izgultam. megszültem és a 2. napon nagyon szépen elindult a tejem, bedurrantak a melleim, de most már nem szoptatok, mérete nem változott, csak egy picit megereszkedett, de nem vészesen. én örülök, hogy nem lett óriási. 11 hónapig szoptattam:-)
2011. jún. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem nőttek egész terhesség alatt,előtejem volt már a végefelé! De ne izgulj van akinél egyáltalán nincs,nem jelent semmit! Azzal sincs összefüggésben,hogy ha van előtejed akkor sok tejed lesz,mert nekem pl nem volt! Most újra babát várok de most se nőtt a mellem,sztem nem is fog!
2011. jún. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Világ életemben kis mellem volt, ez nem változott terhesség alatt sem (75A). Szülés után 4. napra indult be a tejtermelés. Sose volt őrült sok, de mindig volt elég. '5 hónapos koráig szoptattam a kisfiamat. Szóval felesleges előre aggódni:)
2011. jún. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szóval 15 hónapos koráig...:)
2011. jún. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én 36 hetes vagyok. a mellei akkorák mint előtte voltak, nekem van előtejem, de sosem volt érzékeny a mellem. az előtejet leszámítva minden a régi.
2011. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha a tej miatt izgulsz, akkor ne tedd.

Mert:

nekem mindket terhesseg alatt nott a mellem, elotejem is volt, az elso terhessegnel kb 25. hettol, a masodiknal meg mar a 15. hettol.

Az elso babaval egyaltalan nem volt tejem, be sem indult, a masodikkal pedig 3-4 hetig volt, de egesz nap kb 50-100 ml, azaz szinte semmi.

Szoval a mellnovekedessel es az elotejjel csak annyit ertem el, hogy az eredetileg kicsi, de formas mellem igy is alakjat vesztette (mert terhesseg utan kb egybol lecsokkent a merete, a bor viszont nem huzodott vissza teljesen), viszont volt ket tapszeres gyermekem.

Siman lehet, hogy nalad forditva lesz.

2011. jún. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem meg a mellem nőtt, de előtejem nincsen. 36 hetes vagyok lassan.
2011. jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem meg is nőtt előtejem is van viszont a barátnőmnek sem nőtt szinte semmit és neki sincs előteje!

szerintem az szervezet függő!vagy hormon :D

2011. jún. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem a második terhesség telik el úgy,hogy semmit nem nőttek a melleim,és 1-2 csepp előtejem van a végén. Nem törvényszerű hogy így legyen. -viszont sajnos nem volt elég tejem,pótolni kellett mindig. De volt amennyi volt.örültem annak a kevésnek is.
2011. jún. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!