Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mekkorának kellene...

Szerintetek mekkorának kellene lennie a pocakomnak 19. héten?

Figyelt kérdés

ezen a linken kb nekem a 16-18 közötti a pocóm.

normális vagy nem fejlődik olyan gyorsan mint ahogy kéne?


[link]



2012. febr. 28. 11:50
 1/9 A kérdező kommentje:
kb súlyban hasonló a hölgy mint én
2012. febr. 28. 11:53
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a pocak növekedése mindenkinél más, függ az alkattól is. Az én hasam sem látszott az elején, jóval elmúltam félidős, mire már szemmel látható volt a változás. Ha az ultrahang azt mutatja, hogy a baba normális ütemben fejlődik, akkor semmi baj nincsen!
2012. febr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

eddig minden vizsgálat 100osan megnyugtatott hogy rendben zajlik minden...de ma kaptam egy olyan megjegyzést hogy ha 19 hetes vagyok hol a hasam?

egy kisgyerekes anyuka kérdezte...akkor csak ijeszgetett tudat alatt? :)

2012. febr. 28. 12:00
 4/9 A kérdező kommentje:

*100%-osan

már írni sem tudok :)

2012. febr. 28. 12:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha minden oké a babával akkor nyugodj meg. Nekem ekkora most apocakom 19 hetesen

[link]

Szerintem már most hatalmas pedig első baba és egyedül lakik benn.:)

Boldog babavárást!:)

2012. febr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az első vagyok! Ha a pici jól van, és rendesen fejlődik akkor ne idegeskedj, azzal,hogy mit mondanak a "több gyerekes anyukák", pedig ne foglalkozz, tisztelet a kivételnek, de szeretik riogatni az embereket.
2012. febr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi nektek:)
2012. febr. 28. 12:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerinten ne hagyd magad megijeszteni, az utolsó harmadban fog igazán látványosan nőni. Nekem egyébként az első babával még ilyenkor nem is látszott a pocakom, pedig híztam is. Most pedig még csak fogytam, aztán mindenki azzal jön, hogy nagyon nagy a hasam.

A baba nő,az a lényeg. Majd nyáron "bálnásodunk".

Minden jót nektek!

19 hetes kismama

2012. febr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nektek is és köszi :))
2012. febr. 28. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!