Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit mondjak a 14 hetes pocakom...

Mit mondjak a 14 hetes pocakomnak?

Figyelt kérdés

sokan mondják hogy amit mondok neki azt meghallja, de mit mondjak? hülyén hangzik a kérdés, de úgy értem, hogy bármit mondhatok, vagy lényegtelen, mert úgysem érti? hallottam, hogy az anya hangja megnyugtatja.

14h km


2012. jan. 20. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hangosan mondanod semmit, ha ez neked kellemetlen. Ha beszélsz másokkal, azt ő hallja, és szerintem valamennyire érti is. Gondolatban is beszélgethetsz vele. A fiam a lányom hangját is felismerte 1 hetesen, nemcsak az enyémet és az apjáét.
2012. jan. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És énekelhetsz is pl.
2012. jan. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia, én az első babámnál például mikor főztem mondogattam neki, hogy hogy kell csinálni a gulyáslevest..... :) Szinte minden mondtam neki amiket csináltam.Most a pocakban lévő 27 hetes Petikének a nővérkéje mesél, kotyog, beszélget. Na és persze én és apa is mindig elköszönünk tőle este, meg hogy maradjon még benn szépen, élvezze a bent létet míg lehet.Nehogy meglepjen minket hamarabb.... :)
2012. jan. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tehát nem "gáz" ha beszélek hozzá? mert a párom nem nagyon érti ezeket a dolgokat, ő komoly természetű, és csak ritkán simogatja a pocimat :( amugy jol megvagyunk, boldogok vagyunk, vannak ugyan anyagi gondjaink és épp ezért foglalkozik velem kevesebbet, de ő még nem beszélt a kicsivel semmit sem :( én azért itthon vagyok egyedül, beszélgetek vele.
2012. jan. 20. 10:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz! Nagyon jól teszed. :)
2012. jan. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
14 hetesen ne várd a párodtól, hogy csillogó szemmel simogasson. Majd ha nő a baba, számára is érezhetően mozog, 'válaszol' az apja hangjára, hasadra tett kezére stb. akkor job lesz, hidd el.
2012. jan. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. jan. 20. 11:43
 8/10 anonim ***** válasza:
24 hét körül érdemes, mert addig nem olyan fejlett a hallása.én is mostanában kezdem majd.16 hkm
2012. jan. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én főleg gondolatban kommunikáltam vele. Néha beszélgettünk, amikor már mocorgott, és terhesség végén, hogy "ideje lenne már kibújni kisfiam, nem gondolod?" Olyan munkám van, ahol folyamatosan beszélnem kell, és mivel utolsó napig dolgoztam, a hangomat hallotta eleget. Szerintem.
2012. febr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

:)

én is szoktam vele gondolatban beszélni és nagyon sokat álmodom vele

2012. febr. 16. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!