Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik akik kislányt várnak...

Kismamik akik kislányt várnak mit éreznek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 15:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Mivel fiút nem akartam, ennél boldogabb nem is lehetnék.
2012. febr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
hú én nagyon örülök, mindig is kislányt akartunk, aztán az első uhn fiúnak tűnt, első percben kicsit lelombozódtam, de már egy hét múlva elkezdtem örülni, hogy fiú, vagány lesz, tök jó fiús cuccokat láttam stb...na ekkor jött másik két uh egymás után, hogy tuti lány. Ez meg még jobb így.:)
2012. febr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Boldogok voltunk, vagyunk, mert mindig kislányt szerettünk volna elsőnek, ez sikerült is, utána majd jöhet egy kisfiú is, ha Isten is úgy akarja! :)
2012. febr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

:) de én igazából arra gondoltam hogy közérzetileg hogy éreztétek magatokat milyen ételektől undorodtatok meg miket kívántatok!

Én is nagyon Kislány szeretnék! nem nagyon birom megenni a húsokat a sült krumplit és a majonéztől és a céklától hányok is! de nem voltak reggeli rosszulléteim nem híztam még 1 kilót sem jó igaz nem is igazán szeretnék mert van feleslegem. gyümölcsöket és ropogós nyers zöldségeket kívánok főt tésztából készült ételeket tejtermékeket sajtot ! 1 ső terhességem és nagyon más érzés mint amikor még nem voltam terhes! és ezért vagyok kiváncsi más mit érez!

18 hetes Kismami

2012. febr. 28. 16:02
 5/20 anonim ***** válasza:

Szia. Amikor terhes voltam én sem kívántam a húst, és a zsíros dolgokat sem. Gyümölcsöt, zöldséget igen, édességet nem mindig, mások viszont nagyon. :)

Nekem nem kifejezetten reggelre koncentrálódtak a rosszullétek, volt reggel is, volt délben is, volt este is, melyik nap hogyan.... de a 10. hét vége felé elmúltak.

Nagyjából úgy lehetne megfogalmazni, hogy az egészségesebb ételeket kívántam, és igazából extrém dolgokat nem nagyon. volt 1-2 alkalom, de pl. hajnali 3kor ölni tudok egy gyrosért érzésem soha nem volt. :)

Ja, és persze lányom van.

2012. febr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nekem már 23hónapos a kislányom.

De mikor terhes voltam én a 10.héttől a 16.hétig nagyon rosszul voltam.Napi 2xhánytam,enni nem nagyon tudtam.A kakaós és a túrós ételeket nem tudtam megenni meg a körtét(de azt azóta se).Az édesség jöhetett bármilyen formában.Összesen 11kg-ot híztam.

2012. febr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én gyümölcsöket és tejtermékeket kívánok az első perctől, sokan már ebből megjósolták, hogy kislány lesz, és igazuk lett.

Egyszer sem hánytam.

Pár hetesen bal oldalt éreztem szurkálást.


36 hkm

2012. febr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

Még annyit.Nálam a rosszullétek délelőtt 11körül kezdődtek és onnantól egész nap tartott.

2012. febr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Bocsi nem utolsó,6.voltam.
2012. febr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

annyira reménykedek hogy kislány lesz:) jövöhét pénteken megyünk UH ra reméljük látni fog valamit a doki:)

nagyon jó válaszokat kaptam köszönöm:)

2012. febr. 28. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!