Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik akik kislányt várnak...

Kismamik akik kislányt várnak mit éreznek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 15:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
gyümölcsöket, befőtteket és édességet kívánok minden mennyiségben. Kb. a 16. hétig hányingerem volt egész nap, ami a 12 héttől csökkent, de meg volt. Kislány lesz. 27+5hkm.
2012. febr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem bírtam megenni a húsokat, se tejet nem tudtam inni a 30.hétig, se a kenyér héját! Viszont nagyon sok gyümölcsöt ettem, és vaj/sajtkrémeket ettem, mert se a szalámit se a sonkát nem bírtam az elején megenni! Édességet az elején nem kívántam csak talán a 25.héttől! De akkor nagyon beindultam! :) Én sokat émelyegtem, hánytam, de a 12.héten teljesen elmúlt! Hízni nagyon keveset híztam az elején, most 38hetesen 13kg plusznál tartok! de csak a pocin látszik, szóval nem feltűnő! (mondjuk én elég vékony voltam 45kg, 167cm) És az arcom elég problémás volt az elején, plusz a hajam se volt a toppon, az is úgy a 25.héten rendeződött! Viszont ami pozitívum, hogy a szőröm nem nő valami gyorsasággal :)

Remélem tudtam segíteni!

2012. febr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én a második (valószínűleg ismét) lánnyal vagyok terhes. Ami különbség az előzőhöz képest, hogy az első 10-12 hétben megundorodtam a kávétól, pedig a nagyobbikkal mindig ittam napi 2 tejeskávét, most viszont a szagát sem bírtam.
2012. febr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Lányommal rengeteg csípős kaját, salátákat és tonnányi mennyiségű narancsot ettem, hányinger elkerült, talán kétszer émelyegtem.

Fiamnál állandóan csemege ubit és mustáros kenyeret ettem lekvárral:)) gyümi nem ment, hányingerem kb háromszor ha volt ott se hánytam egyszer sem.

2012. febr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
17.34 vagyok ismét még annyit, hogy a lányomnál nem bírtam megenni a főtt hús bőrét a húslevesből..pedig azelőtt ölni tudtam volna érte.
2012. febr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Június közepére várjuk a kislányunkat :)

Az elején nagyon undorodtam a méz szagától, de annyira hogy nem tudtam megmaradni senkivel egy szobában, ha mézes kézmosószappannal mosott kezet. Hányás szerencsére elkerült, összesen kétszer hánytam. Amire nagyon rá vagyok kattanva: tejtermékek, uborka (és ez a kettő együtt, az elején ölni tudtam volna a savanyú uborkáért tejjel) és a paradicsom. :)


24+4 hkm

2012. febr. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: ja és a kávétól undorodtam egész a 17-18. hét környékéig. Pedig előtte napi 2 tejeskávé volt az adagom. Megéreztem, ha két emelettel feljebb lévő irodában valaki kávét ivott :DDD
2012. febr. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
nálunk lány lesz, semmiféle tünetem nem volt, ugyanazt ettem/kívántam mint előtte, se többet se kevesebbet, se fűszeresebbe se édesebbet, egyszerűen étvágy és ízlés ugyanaz maradt
2012. márc. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
utolsó te szerencsés vagy:) na és mikor éreztétek ezt hogy a kislányotok először megmozdult?
2012. márc. 2. 07:30
 20/20 anonim ***** válasza:
Én 15+6 hetesen éreztem, és első baba!
2012. márc. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!