Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismamik hogy érzitek...

37 hetes kismamik hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Szerdán voltam nődokinál és a külső méhszájam teljesen nyitva. A méhlepény is meszesedett egy picit már. Az én babám még mindig nagyon fent van , csak a derekam fáj napközban. ha egy kicsit leülök pihenni szinte el is mulik. Folyásom az már több van. Már azt sem bánnám ha beindulna szülés de esze ágában sincsen még kijönni az én babámnk. Ti hogy vagytok? Szerintetek kihuzzátok a végéig?
2012. febr. 24. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! én 37+6 napos vagyok de ma fájdogált egy picikét a hasam alja. Elég sokkal több nekem is a folyásom.A méhszájam nekem teljesen zárva van még, a hasam eléggé lent van és nekem is elég sokat fáj a derekam na meg a combtövem.. :)Én már néha úgy szenvedek hogy tényleg nem bánnám ha kibújna :D
2012. febr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

pár napja vannak jóslóim, 2 hete teljesen zárt voltam, rengeteget keményedek

jó lenne 38. hétig húzni, aztán jöhet ;)

2012. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy ujjnyira nyitva vagyok mostmár nagyon de nagyon szülnék. Nem tudom ti hogy vagytok vele de én iszonyat fáradt vagyok mégse tudok egy dekát se aludni...
2012. febr. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én most vagyok 36+4 hetes. Aludni már én sem tudok kényelmesen. Fájnak az ízületeim, néha úgy kelek ki az ágyból, mint egy 100 éves mamika.:S Szerdán voltam először CTG-n, és vizsgálaton..teljesen zárt vagyok, méhlepény 1-2 érettségű, jóslóim soha nem voltak...hát egyenlőre nem úgy néz ki, hogy ki akarna bújni a csajszim. Bár én örülnék ha a 38. hét körül megindulna kifelé..annyit még kibírok:P

Jövőhéten erős fronthatást mondanak...nem fogok csodálkozni, ha sokan megszülnek:)

2012. febr. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Akkor nagyjábbol mindannyian egyformán vagyunk. Én már alig várom, hogy megszülessen , álmomban már láttam az éjszaka meg szoptattam a kisfiamat. Én is nagyon fáradok. ma sokmindent főztem és az álláa a konyhában az igencsak elfáraszt. Bele áll a derekamba és azt hiszem már leülni sem bírok. A front szerintem is beleszolhat a babák érkezésébe. De én jobban félek az influenza járványtol, hogy le zárják a korházat és a hozzátartozóink majd nem tudnak bejönni. De majd csak lesz valahogy. Kitartás mindannyiónknak!

2012. febr. 25. 13:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk már levan zárva a kórház sajna:s de hál isten férjem ott dolgozik ugyhogy ő betud majd jönni de az rossz lesz hogy anyukám nem jöhet majd be. Remélem addigra feloldják a tilalmat:)
2012. febr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én bele sem gondoltam ebbe a lezárásos dologba elég ijesztő. Áhh ma is voltak enyhe kis fájások meg hangulatingadozásaim is nem tudom hogy ez jelent e valamit én csak reménykedem hogy valami besegít hogy megszüljek :)) Az éjszaka én meg azzal álmodtam hogy elfolyt a magzatvíz ezen kattog már egy jó ideje az agyam nem is csodálom hogy ezzel álmodok :D
2012. febr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Én már tiszta hülyének érzem magam. Éjszaka nekem sokat kell menni pisilni és én is azt gondolom, hogy ha felálok el fog folyni a mgzat víz. Az éjszaka már éreztem is. Ma éjszaka rettenetesen belenyilallt a hasam aljába és napközben is éreztem már elég sokszor. Én ugy gondolom, hogy megy lefelé a kisfeje mert nagyon feszit odalen.Az én dokim ráadásul nem lesz itthol 1-4-ikéig. Még ezen is izguljak. De csak nem hagynak majd magamra ha beindulna szülés.

2012. febr. 26. 12:43
 9/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok,

kedves kérdező: az én dokim is 1-4 között szabin lesz, micsoda véletlen, csak nem pécsi vagy? mert akkor lenne egy tippem a dokidra ;)

2012. febr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Én nyíregyházi vagyok! Valami konferenciára megy az én dokim külföldre! Lehet a tiéd is oda megy.

2012. febr. 27. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!