Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rajtam kivül van itt más...

Rajtam kivül van itt más kismami aki elkapta ezt a náthás megfázást?

Figyelt kérdés
37+4 hetes kismami vagyok. És nagyon pocsékul érzem magam, hogy tiszta náthás vagyok. A torkom is fáj. Készülök napok óta a szülésre, hogy hátha elkezdődik, erre tegnaptol ezzel a hülye megfázással küszködök. Az orvosom szerint citromos tea és kammilla teán kivül nem tudok segiteni magamon.
2012. febr. 28. 16:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

38+1 naposan még egy kedves hólyag is nőtt a torkomban, szédülök és folyik az orrom...

Most végeztem ki egy palack rostos narancslevet, majd biztos bosszút áll a gyomrom érte.

Fel a fejjel, pár nap múlva jobb lesz, magamnak is ezt mondom!

2012. febr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Szia!

Akkor neked sem könnyü! Most meg azért imátkozom, hogy ne induljon be a szülés. Szegény kis pujám azt sem tudja mi a jó nekem. A szülőágyon alul felül fojnék.

Hát kitartást nekünk és hátha rendbe jövünk a nagynapig!

2012. febr. 28. 16:37
 3/21 anonim ***** válasza:

Csatlakozom!

Köhögök, fáj a torkom, a fejem és nagyon fáradékony vagyok.

Én is már várom, hogy szüljek, 38 hetes terhes vagyok, 2 nap múlva már 39 leszek.

Jobbulást nektek és a későbbiekre pedig boldog babázást! :)

2012. febr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Helló. Akkor neked is részvétem!

Nem azért lettünk betegek szerintetek, mert az immunrendszerünk egy kicsit legyengült a baba miatt?

Nektek is boldog náthamentes babázást kívánok!

2012. febr. 28. 16:44
 5/21 anonim ***** válasza:

Igazából sem én, sem orvosom nem jöttünk rá... Annyit mondott, hogy tea, meleg takaró és várjuk a szülést. Aztán ha jönni akar a baba, akkor állapottól függően megcsászároz, de én azt nem szeretném, szóval most kőkemény kúra van. És imádkozom, hogy ne most akarjon megszületni, várjon még egy kicsit, annak ellenére is, hogy már nagyon vártam, de most lemondok róla. Inkább gyógyuljak meg minél előbb!


És Ti is gyógyuljatok meg minél előbb! :)

2012. febr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Úgy akartam írni, hogy ha rossz az állapotom, akkor megcsászároz. Így értelmesebb.


3.-5. válaszoló voltam! :)

2012. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a klubhoz :(

Én ugyan "csak" 35 hetes vagyok, de dögrováson. Minden egyes köhögéstől (amiből van bőven) úgy érzem, hogy rögtön megszülök. Ő lesz a harmadik csemetém, a legnagyobb 4 éves ovis... Azt hiszem nem kell tovább ecsetelnem, hogy milyen állapotban vagyok.


Nekem kakukkfüves köptetőt írt fel a doki, c-vitamint meg neo citrant. Ez utóbbira a patikus nagyon ráncolta a homlokát (pedig nőgyógyász a háziorvosom...), így azt nem szedem. Salvus vizet permetezek a torkomba, éjszakára pedig hidegpárásítok szintén salvus vízzel, így nem fulladok meg éjjel, ellenben naponta törölhetem a bútorokat a kicsapódott sótól...

Már küzdök vele egy hete. Naaaagyon elegem van belőle.

Egyébként a Ketteske szülése előtt két héttel is ugyanez volt, a szülésre rendbe jöttem.

2012. febr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Akkor vagyunk egy páran így! Aki a harmadik gyerkőcöt várja, hát neki minden elismerésem.

Akkor mindannyian azon vagyunk, hogy még egy pár napot maradjon bent a baba, még így is, hogy nagyon várjuk már.

Könnyü szülést mindannyiónkanak!

2012. febr. 28. 19:53
 9/21 A kérdező kommentje:

Hu csajok! Azt hiszem ma van a csucspont. Egész éjszaka csak trüszköltem, szegény férjem mindig felébredt miattam. Olyan a fejem mint egy rothadó tök. Hullanak a könnyeim. Állandóan csavarja az orrom. De legalább a szülés még nem kezdődik.

Ti hogy vagytok? van valami változás?

2012. febr. 29. 09:50
 10/21 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló voltam... nálam annyi a javulás, hogy a homeo cukorka hatására már nem fáj annyira a torkom, bár még mindig elég ronda, meg fújni is kell az orromat rendesen, és itt is rettentő száraz a levegő a fűtés miatt :(. Tegnap hajnalban még a másfél éves bébimnek is orrot kellett porszívózni, na az nem volt egy jutalomfeladat :((

Gyógyuljatok, jobbulást mindenkinek! Remélem még pár napot kibír odabenn a kicsim, hogy rendben legyünk.

2012. febr. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!