Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rajtam kivül van itt más...

Rajtam kivül van itt más kismami aki elkapta ezt a náthás megfázást?

Figyelt kérdés
37+4 hetes kismami vagyok. És nagyon pocsékul érzem magam, hogy tiszta náthás vagyok. A torkom is fáj. Készülök napok óta a szülésre, hogy hátha elkezdődik, erre tegnaptol ezzel a hülye megfázással küszködök. Az orvosom szerint citromos tea és kammilla teán kivül nem tudok segiteni magamon.
2012. febr. 28. 16:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

de tudsz segiteni magadon. én is igy vagyok. vegyés oscillococsinumot,és belladonnát. ezek homeos bogyók. oscillo nátha,influenza gyógyitásásra jó,belladonna lázcsillapitó. ha köhögsz is akkor stodal-szirup. ezek engem 2 nap alatt helyreraktak,pedig felkelni se birtam.


jobbulást!

2012. febr. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Torokfájásra Tantum Vre nagyon jó! ÉS amiket előttem leírtak, homeós készítmények!!
2012. febr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Én nem köhögök, csak az orrom bedugul állandóan és nagyon sokat kell fujni mert folyik. Meg mindig csavarja a trüszkölési inger ezért a könnyem is folyik. Már ugy nézek ki mint egy zombi. Ma már elfujtam 100 zsepit. Lázas sem vagyok csak gyengének érzem magam. Majd csak tulmegy rajtam, végülis pihenek, csak megfőztem. Mást nem kell most csinálnom. Kitartás mindenkinek.

2012. febr. 29. 14:04
 14/21 A kérdező kommentje:

Hogy vagytok csajok?

Én még mindig nagyon gethes vagyok. Mostmár a torkom is nagyon kapar. Ugyanugy folyik az orrom. Hiába vettem én azt a kimondhatatlan oscillo valamit. Semmi nem segit egyenlőre.Már nincs több ötletem sem. Kammillával inhalláltam, szirupot is vettem a köhögésre.

2012. márc. 1. 16:23
 15/21 anonim ***** válasza:
Második babám születésekor sajnos folyt az orrom, nem is kicsit. Férjem törölgette szülés közben is. Elég pocsék volt. De végül az ember nem erre emlékszik. :o)
2012. márc. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Jaj ettöl félek én is, hogy alul felül fog fojni. Nagyon reménykedem, hogy pár napot még marad az én kis drágám. És talán egy picit már jobban leszek.
2012. márc. 1. 18:25
 17/21 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a "klubbhoz".

En csak 9 hetes terhes vagyok. Van egy 2,5 eves kisfiam,O is beteg.

En mar tul vagyok a lazan,mar csak kohogok,natham nincs de eleg ez a kohoges is :(

2012. márc. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Elozo valaszolo vagyok.

Mikor a fiamat szultem ,en is nagyon nathas voltam. Nyaron szultem,es par nappal a szules elott elaludtam a legkondi mellett. Nagyon rossz volt nathasan szulni :(

2012. márc. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én 40 héten járok és most lettünk betegek 2-3 napja a nagyobbiktól elkaptuk. Kötőhártyagyuszi, köhögés, és torokfájás, nátha. Nekem a dokim mondta, hogy Neocitrant lehet szedni nyugodtan, mert az nem jó, ha én is szenvedek egész éjjel, eddig kétszer ittam este, kicsit jobb lett.

Két hete szintén a gyerek hozott haza valamit a bölcsiből az is gyilkos volt, egy hétig nyomtam az ágyat(nátha, láz, torokfájás), és most megint... Legyengült az immunrendszerem szerintem... Szóval dokim nekem azt mondta, hogy 30 hét után szinte mindent lehet már szedni, csak módjával, akkor már a babát nem károsítja, csak a mi májunknak nem tesz valami jót, de inkább szedjek valamit, mint szenvedjek. Szóval kitartást mindenkinek!! és Jobbulást!!!

2012. márc. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Szia! Akkor te is sorstárs vagy!

Tiszta őrület, hogy most kell ilyen gethesnek lenni, mikor a szüléshez azért kell erő, gondolom.

2012. márc. 2. 13:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!