Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szőrtelenités ártalmas...

A szőrtelenités ártalmas terhesség alatt? Gyantával vagy géppel ajánlatosabb leszedni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
attol fugg, mennyire erzekeny a borod. nekem sajnos a terhesseg elott is egy fel napig volt, hogy vörösödtek, sőt, véreztek a szőrtüszők,(gyanta, kozmetikus) logikusan nekem a vérbőség meg ilyesmi miatt nem ajánlott. DE ha te jól bírod, és egészséges a bőröd, akkor mindenképpen érdemes megpróbálni, mert szerintem mindkettő jobb, mint a borotva. Először próbáld kis részen, ha nem lesz gond, akkor mehet (szerintem, ha nem olyan fránya érzékeny bőröd van, mint nekem, akkor siman). a gyantában semmi olyan ártalmas nincs (cukor, méz, vagy mi van bennük, meg igazabol nem jut be a szervezetbe), a gep meg siman kihuzza. az ilyen szőrtelenítő habok nem javasoltak tudtommal.
2009. jan. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Miért lenne ártalmas?Ugyan már.Azért mert vki kismama lesz,az nem egyenlő azzal,hogy elhanyagolja magát.A terhesség egy állapot,nem betegség.Én eljárok fodrászhoz,kozmetikushoz,epilálva szőrtelenítek,és nagyon jól érzem magam :))

Nyugodtan szőrteleníts,de ha most kicsit nehezebben tűröd a fájdalmat,akkor oszd el részekre.Délelőtt a lábad,délután a karod stb.

Szép napot!

2009. jan. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Csak bátran akármelyiket! Én is gyantáztatom a lábamat, járok fodrászhoz, stb. Csak a bőröd érzékenysége és a fájdalomküszöböd dönti el a kérdést. Egészségre nem ártalmas.
2009. jan. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én "száz éve" epiláló gépet használok, és használom ugyanúgy, amióta terhes vagyok, minden gond nélkül. Úgyhogy hajrá! :-)
2009. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is gyantáztatom mindenem a kozmetikusnál, de eddig semmi kellemetlenséget nem tapasztaltam, ugyanolyan minden, mint a terhesség előtt. A testvérem géppel csinálta magának a terhessége alatt végig, igaz, az utolsó hetekben már segíteni kellett neki:). A kicsinek meg nem lesz semmi baja tőle, nyugi!
2009. jan. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen segitségeteket'Gondolom akkor hajat is lehet festeni 3 hónap után,nem_
2009. jan. 14. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!